פחות משנה לבחירות שעשויות להיות אחרונות כעיר עצמאית. כחלק מסדרת כתבות המציגות את המתמודדים למועצת העיר, שוחחנו בשבוע שעבר עם ארבעה תושבי בת ים, מכל קצוות הקשת הפוליטית כדי לשמוע מהן העמדות שלהם בסוגיות החשובות שנמצאות על סדר היום בבת ים.

אחרי שהכרתם את ענבל פלאח־יעקב וירון לוי קבלו את השלישי בסדרה:

אבי אריה

רקע כללי: עו"ד בן 39, נשוי למירי ואב לשתיים. פעיל חברתי, מקים קבוצת "אומרים כן לאיחוד עם ת"א" ומוביל התנועה לאיחוד המטרופולין. מנהל עמוד הפייסבוק 'קהילת גבול בת ים יפו', ויוזם סניף 'צדק חברתי' בעיר.

מיקום פוליטי: רשימה עצמאית בעד איחוד עם ת"א.

למה אני? "הגיע הזמן להצעיד את העיר למאה ה־21, שהיא תתאים לדור צעיר טכנולוגית ותיתן שירות טוב יותר לתושב. לתת אלטרנטיבה שחושבת אחרת על הכיוון שהעיר צריכה לצמוח אליו. חשוב מאוד שבקדנציה הקרובה יהיו במועצה נציגים התומכים באיחוד, שיפעלו לקדם אותו כמו שצריך".

אבי אריה: קורא לתושבים להיות מעורבים | צילום: קובי קואנקס-

בראש סדר העדיפויות: "מגיע לציבור הבת ימי לדעת איך מתקבלות החלטות שמשפיעות על חייו. כרגע אין שקיפות, מועדי ישיבות המועצה לא מתפרסמים בצורה פומבית ואין שידור של הישיבות באינטרנט. שנית, השירות לתושב, תחום שבו יש הרבה מקום לשיפור. כרגע המצב הוא שאם פקיד אחד חולה, כל המחלקה מושבתת ותושב לא יכול לקבל שירות".

איחוד עם תל אביב: בעד!

לקראת בחירות: "אני קורא לתושבים להיות מעורבים. זו מערכת בחירות קריטית וזו תקופה משמעותית מאוד לכולנו. תהיו מעורבים, תעלו הצעות, קחו חלק בתהליך שמתרחש".