רובין. מרגיש שיש לו את הכוח | צילום מתוך הפייסבוק

   

אחרי חרושת שמועות שנמשכה שבועות ורמזים עבים במיוחד, הודיעה צביקה רובין רשמית כי בכוונתו להצטרף למרוץ לראשות העיר. את ההודעה עשה, איך לא, על ידי פרסום פוסט בקבוצת הפייסבוק שהקים לפני כ-5 שנים.

רובין, (40), נשוי ואב לשניים, בת ימי מאז היוולדו ועד היום, הוא גם האיש שעומד מאחורי קבוצת הפייסבוק המוכרת: "פורום בת-ים", שאותה הקים כדי לעזור לתושבים לטפל ולהציף בעיות לפני השטח.

כעת החליט רובין לקחת את עבודתו ברשת החברתית שלב נוסף קדימה והצטרף כמתמודד לתפקיד ראש העיר בבחירות הקרובות שיתקיימו באוקטובר השנה.

מלבד רובין הודיעו עד היום על התמודדותם ראש העירייה יוסי בכר, צביקה ברוט, קטי פיאסצקי-מורג, ירון לוי ואורי בוסקילה. 

"תושבי בת ים היקרים", כתב רובין בעמוד הפייסבוק שלו. "במשך חמש שנים אני ואתם פועלים כאן בדף למען עירנו האהובה. נכון שלא הכרתם אותי עד לאחרונה אבל הרגשתם את נוכחותי כשהעצמתי את הקול של כל אחד ואחת מכם כך שכל העיר תשמע, וזה עבד!

"ביחד גרמנו לשינוי חיובי בעיר. עם הזמן הבנתי שאנחנו יכולים להשפיע יותר, לקחת אחריות ולצאת מהדיבורים אל המעשים, יחדיו השינוי אפשרי.

"אני מרגיש שיש לי מה לתת לבת ים ולהפוך אותה לאחת הערים המתקדמות באזור, אבל בלי תמיכתכם זה לא יצליח. לכן החלטתי להתמודד לראשות העיר. אני גאה בעשיה ובתרומה שלי לכם ולעיר וביכולתי לעשות הרבה יותר. תנו לי את הכוח, תימכו בי במסע הזה".