יריב. "לבת ים פוטנציאל אדיר" | צילום פרטי

"חברים יקרים, בבחירות הקרובות אני אתמודד לראשות העיר בת ים". כך, ובלי שום הקדמות מיותרות, פתח אלי יריב את ההודעה שפרסם היום (ד') בעמוד הפייסבוק שלו. למי שעוד היה ספק, חבר המועצה, פתח רשמית את קמפיין הבחירות החמישי שלו.

יריב, למי שהספיק לשכוח הפסיד את מערכת הבחירות האחרונה בפחות מ-500 קולות לראש העירייה, יוסי בכר. הפעם הוא מקווה למחוק את הפער הזה. 

"בת ים היא הבית שלי", הסביר יריב בהודעה מדוע בחר להתמודד. "היא המקום בו גדלתי, המקום בו גידלתי את ילדיי והמקום בו אני חולם שהם יגדלו את ילדיהם. כתושב העיר, אני מאמין בכל לבי שלעיר בת ים יש פוטנציאל אדיר – התושבים המדהימים, השכונות הנפלאות, התיירות בעיר, מיקומה על המפה, חוף הים ומרכז העיר. 

"כדי שבעתיד נוכל לממש את הפוטנציאל האדיר הזה, אנחנו צריכים כבר עכשיו לתת לתושבים יותר. לשתול עץ זה נהדר, אבל צריך גם לדאוג להשקיע ולטפח אותו כדי שיגדל ויניב פירות.

"העיר שלנו צריכה לספק את כל הצרכים הנדרשים לזוגות צעירים ולמשפחות צעירות, היא צריכה לפתח עסקים חזקים, תיירות ענפה, לפעול למען התחדשות עירונית ולהעניק שירות אמיתי וקשוב לתושביה - בדרך הזו אנו נעניק לילדינו ולאוכלוסייה הבוגרת בעיר את איכות החיים הנדרשת להם. אני סמוך ובטוח שניתן לממש את הפוטנציאל של העיר. ואני יודע איך לעשות זאת.

"בבחירות האחרונות היינו במרחק קולות ספורים משדרוג איכות החיים שלנו, הפעם נדאג שזה יקרה. כל קול - חשוב.

"אז אם גם אתם כמוני, אוהבים את העיר הזאת ורואים אותה כעיר המחר שלכם ושל ילדכם, הצטרפו אליי".

בהודעה הזאת יריב מצטרף לרשימת המתמודדים הלא קטנה שכוללת את ראש העירייה יוסי בכר, צביקה ברוט ('הליכוד'), קטי פיאסצקי-מורג ('מרצ') צביקה רובין ('פורום בת ים'), ירון לוי (עצמאי), ואורי בוסקילה ('הבית היהודי')