צילום: אלכס קולומויסקי

בשבוע האחרון עמל אגף תרבות של העירייה בהובלת קטי פיאסצקי-מורג, יו"ר מועצת העיר ומחזיקת תיק הצעירים, הנשים ובעלי החיים, על בניית מפגשים לקראת הבחירות לכנסת אותם ינחה העיתונאי אסף ליברמן.

מפגש "שבתרבות" הראשון יתקיים בשבת הקרובה לאחר תקופה ארוכה, שבה לא התקיימו אירועים אלה בבת ים. בשלב ראשוני מתוכננים שני אירועים, ועל פי הצלחת האירועים יתווספו מפגשים נוספים בהמשך.

בשבת הקרובה יתארחו בעיר חברי הכנסת ח"כ שרן השכל – הליכוד, ח"כ איציק שמולי – העבודה וח"כ תמר זנדברג – מרץ. בחלק האומנותי הזמרת ספיר קון בשירי ארץ ישראל.

פיאסצקי-מורג: "אני מאושרת מכך שלאחר כשלוש שנים שבהן אני פועלת לטובת החזרת אירועי "שבתרבות" לעיר זה קורה. יותר מדי זמן לא התקיימו האירועים, וזאת בהחלא בשורה לתושבי העיר. ברחבי הארץ האירועים האלו מתקיימים באופן קבוע ונותנים לציבור הזדמנות לשמוע את נבחרי הציבור שלהם. אני קוראת לציבור להגיע ולגלות עניין, זאת הזדמנות לעורר עניין ומודעות ואני תקווה שזה יגדיל את אחוז ההצבעה לכנסת".

על כך הוסיף ראש העירייה צביקה ברוט ואמר: "אני שמח לחדש את המסורת שהינה נהוגה שנים ארוכות בעיר והיתה חלק מאירועי תרבות ופעילויות לכל הגילאים שאנחנו מתאימים עבור תושבי בת ים. אין ספק שתקופת הבחירות תוסיף עניין לאירועי שבתרבות, ולקראת השנה הבאה נבחן את הפיכת האירועים לדבר קבוע בהתאם להשתתפות הקהל". 

האירוע יתקיים ביום שבת ה-7.9 באודיטוריום העירוני בשעה 11:00. הכניסה חופשית. מספר המקומות מוגבל. הציבור מוזמן.