אתם אולי מכירים אותו כערן לברון מבת ים, אבל ברחבי העולם מכירים אותו כאלביס פרסלי.

החקיין בן ה-41 אשר גדל ומתגורר בבת ים, השתתף בחודש שעבר לראשונה בתחרות הבינלאומית של חקייני אלביס בעיר אונטריו שבקנדה, "זוהי הפעם הראשונה שהגיע מישהו מישראל לתחרות" מספר לברון, "רוב החקיינים היו מקומיים ולכן, כולם בעיר התעניינו מי זה הבחור שהגיע כל הדרך מישראל".

וכך זה נראה על הבמה:

בתחרות אומנם הוא לא זכה, אבל לאהדת הקהל הוא זוכה כבר 30 שנה, "הכול התחיל בערך בגיל 10", הוא משתף. "אמי אהבה את השירים השקטים של אלביס והחלטתי להפתיע אותה ולקנות לה את הקלטת שלו למרות שאפילו לא ידעתי להגות את שמו נכון. בסוף, אני התחלתי להקשיב לקלטת והתאהבתי באלביס, מאז אני שר כמוהו ואמי שכמובן מאוד התרגשה מהמחווה, משתדלת כעת גם להגיע כמעט לכל הופעה שלי".

המוזיקה של אלביס לא הייתה זרה ללברון, המספר כי האזין כבר בגיל 9 לפול אנקה. "המוזיקה הזו תמיד קסמה לי ולכן, זה ריגש אותי במיוחד שאני קיבלתי, מכל החקיינים של אלביס בארץ, הזמנה מהמארגנים של התחרות בקנדה".

עוד מוסיף לברון: "זו הייתה חוויה מדהימה עבורי ומה שמייחד אותי זה שאני לא כמו שאר החקיינים, אני לא מחקה את אלביס, אלא אני שר כמוהו, עם כל השינויים שהקול שלו עבר לאורך השנים, מילדותו ועד בגרותו".