ביום שישי האחרון הגיעו כ-4000 ילדי הגנים, הוריהם, הגננות והסייעות לאמפי פיס בטיילת בת ים לאירוע יום העצמאות מיוחד שארגנה להם העירייה. שאטלים אספו את הילדים מכל רחבי העיר, והאירוע היה משמח במיוחד.

חגיגות יום העצמאות לגנים | צילום: דוברות עיריית בת ים

את פני הילדים והורים קיבלו לוליינים, ליצנים, מתנפחים, ובלונים מעוצבים בצבעי כחול לבן. על הבמה התקיימה הופעה של "נעמה סופר על", ובהמשך עלתה להופיע חני נחמיאס, וגם גילי בא לבקר עם המופע "הופל'ה".

עיקר התוכנית האמנותית היו מופעים שהעלו הילדים והוכנו מראש עם הגננות בטרם האירוע.

ילדי גן "ים המלח" עלו לבמה בתפילה לשלום המדינה וריגשו את הקהל בהופעה מיוחדת, ילדי גן "נופר" הכינו מחרוזת משירי יגאל בשן, ילדי גן "נווה חוף" ביצעו ריקוד לצלילי השיר "היחידה" של הזמר יהורם גאון, ו-וועד ההורים העניקו שי מיוחד לחיילי צה"ל.

גם נציגות הגננות והסייעות עלו לבמה במופע לכבוד יום העצמאות, והתקיים מופע דגלנות מרהיב. כל הילדים קיבלו דגל, כובע וארטיק בסוף האירוע.

במהלך האירוע חולקו מאות משלוחים מילדי הגנים לחיילי צה"ל שהתארחו באירוע החגיגי.

יום העצמאות לגנים | צילום: דוברות עיריית בת ים

את האירוע כיבדו בנוכחותם נציגים רבים מהנהלת העיר, וביניהם ראש העירייה, צביקה ברוט ומ"מ ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך, אלי יריב.

"נאחל לעצמנו שהעיר תמשיך ותפרח, שנזכה לראות בעירנו יותר ויותר  ילדים, שנזכה לתת לתלמידי בת-ים  את החינוך הטוב ביותר חג של אושר שלווה ושלום", אמר יריב.