יוזמה מרגשת של עמותת 'כן אנחנו יכולים' מבת ים: בני מצווה עם מוגבלויות מוזמנים לחגיגה מרגשת ושמחה שתיערך באוגוסט 2019 ברחבת הכותל. העמותה, שפועלת בהתנדבות מלאה למען אנשים בעלי צרכים מיוחדים, תציין בכך 13 שנות פעילות.

הכותל המערבי. צילום: שלומי כהן

טקס בר המצווה נחשב רגע מכונן בחייהם של נערים בגיל המצווה ומשפחותיהם, אך עבור נערים עם מוגבלויות אירוע זה אינו מובן מאליו. עמותת 'כן אנחנו יכולים' מבקשת לסייע להם לעבור את האירוע בצורה מרגשת ויוצאת דופן.

13 שנים שהעמותה פועלת למען הקניית איכות חיים עצמאית מרבית, לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים והשתלבותם בחברה. פעילי העמותה תורמים מזמנם וממשאביהם בהתנדבות, ויוזמים במסגרת העמותה פעילויות לטובת שיקום חברתי בקרב ילדים, בני נוער ובוגרים עם צרכים מיוחדים, מוגבלויות פיזיות או מנטליות.

מוטי צ'יליבון, מייסד העמותה ומנכ"ל בהתנדבות, קורא לנערים עם מוגבלויות החוגגים בשנת 2019 את בר המצווה לקחת חלק ולהירשם לאירוע.

"אנחנו מתכננים טקס חגיגי ברחבת הכותל אשר ימשיך באירוע מיוחד ושמח במיוחד למשפחות. את האירוע ילוו מתנדבים ותורמים אשר מאמינים בחזון העמותה לקידום העשייה למען אוכלוסיית הנכים", מסביר צ'יליבון.

משפחות אשר רוצות להשתתף מוזמנות לשלוח מייל לכתובת: wecan10@gmail.com