הכלבה מילה. מתגעגעים | צילום: באדיבות המשפחה

 "לפני שבועיים יצאתי מביתי ליד 'חוף הדקלים' בבת ים לאזכרה של אמי, מילה כלבתי קפצה מהחלון ומאז נעלמו עקבותיה", מספר דודי יולזרי-וקנין בכאב. מאז הוא מחפש אחריה ללא הרף ומסביר: "מילה היא המשפחה היחידה שיש לי. עזרו לי למצוא אותה".

כל בעל כלב יודע שהכלב הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה, אך עבור יולזרי-וקנין מדובר בהרבה יותר. "היא כל עולמי", הוא אומר. "אמי נפטרה ואבי לא בתמונה יש לי רק אותי ואותה, ולכן אני לא מתאר לעצמי מצב שהיא לא תחזור אלי"

מאז שנעלמה הוא אינו עובד ורק מחפש אחריה. "אני יוצא בערבים עם רמקולים וקורא בשמה, הגעתי כבר עד נמל יפו לחולות ראשון לציון ולפארק פרס בחולון, אני רק מבקש שאם יש למישהו קצה חוט שיעזרו לי להחזיר אותה הביתה".

למילה, כלבת רועה בלגי בת שנה וחצי, יש צ'יפ אלקטרוני, כך שבקלות ניתן לאתר אותו במידה ומוצאים אותה. "היא בצבע חום ויש לה פרווה ארוכה יותר מהרגיל. היא מאוד אינטליגנטית ועם זאת פחדנית, אני יותר דואג לה, רוצה לדעת שהיא בסדר, מאשר לעצמי".

הכלבה מילה. מי ראה אותה? | צילום: דודי יולזרי-וקנין

למאמצי החיפוש נרתמו גם אנשי "מיזם 100" המטפלים בסיוע לפניות בנושא התעללות, חטיפות ואבדות בע"ח. גם שם נעשים מאמצים גדולים להשבת מילה לבעליה.

שלומי צ'צ'קס, מייסד המיזם, מספר כי, "הפצנו את תמונתה בשטח לניידות משטרה על מנת שיפקחו גם עין, פרסמנו בעמוד המיזם ברשתות החבריות פנייה לעזרת הציבור ובנוסף מתנדבת שלנו מתחום ההייטק בשם שחר דודאל, בשיתוף חברת "באזילה", מסייעת בחיפוש מעמיק בכל רחבי הרשת באמצעות כלי ניטור, כדי לנסות ולאתר איזשהו קצה חוט".

"מיזם 100" עומד לרשות בעלי בע"ח בכל רחבי הארץ, והוא מפעיל מוקד הפועל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אם ראיתם את מילה, אתם מוזמנים לפנות בהקדם לעמוד הפייסבוק של מיזם 100 או ישירות לדודי במספר הטלפון 053-3668262.