אולי ראיתם אותם יושבים לקפה, אבל לשיחות שלהם שווה גם להאזין. השמועה אומרת שחברי "הפרלמנט של בת ים" הם כנראה האנשים "המקושרים" ביותר בעיר, וגם אם לא, עדיין מדובר בחבורה משובחת של תושבי בת ים, שמעורה היטב בכל המתרחש. אם עדיין לא פגשתם אותם, זו ההזדמנות שלכם. 

הפרלמנט של בת ים | צילום: רגינה קאשי

"הפרלמנט" מורכב מתמהיל של תושבי בת ים, וכוללת שחקני עבר בכדורגל של נבחרת ישראל והפועל תל אביב (גבי לסרי, מאיר נחמיאס), שחקני הפועל בת ים לדורותיה (עמי סולומוביץ), פעילים בעיר (אבי ברכה, חיים צ'יקוטאי), נהגו של חבר הכנסת עמיר פרץ (ניסים לוריא), סגן יו"ר וועד העובדים בעירייה (אסף מאיר) ופעילים מוכרים נוספים, ביניהם לאון בג'רנו  וג'קי לוי.

על סדר היום בשולחן הדיונים עולים כל הנושאים הבוערים בארץ בכלל, בבת ים בפרט והרבה כדורגל, "אלה האנשים שיודעים מה קורה בעירייה עוד לפני שזה קורה, ומי שרוצה להיבחר עולה אליהם לרגל", מספרים יודעי דבר.

הם נפגשים מדי יום בקפה 'ארומה' בקניון בת ים, ובימי שישי מגוונים וקופצים ל'ארומה' בטיילת, אז מצטרפים אליהם חברים נוספים, כולם בת ימים. "כשמצטרפים אלינו עוד חברים מהעיר אנחנו מעלים זיכרונות, יושבים צוחקים בכיף, ואחרי זה יורדים לקפה של 'אבנר' בחוף 'יולנדה' ואוכלים צהריים. כולם מוזמנים להגיע ולהצטרף אלינו, אנחנו נשמח לארח את חברינו תושבי העיר", מסכמים חברי הפרלמנט, וכמובן מדגמנים לתמונה משותפת.