צילום: קובי קואנקס      

עשרות אלפי מבקרים מכל הארץ הגיעו היום (חמישי) לחולון על מנת לצפות בתהלוכה שזכתה בכבוד בכינוי 'העדלאידע של המדינה' וברגעים אלה יצאה לדרך.

השנה הופקו לכבודה העדלאידע ה-27 במספר, כמות שיא של 50 מיצגים אמנותיים מקוריים מעולמות הפנטזיה והדמיון, ו-4500 משתתפים שיעשו  הרבה צבע ושמחה בסגנון הקרנבל.

צילום: קובי קואנקס

בצעדה משתתפים דמויות של סלבס מתנפחים כמו עומר אדם, עדן בן זקן, נטע ברזילי וסטפאן, משאית קרנבל עם נגנים ורקדנים, מיצג של שרית חדד על התופים, סוסו הקסום והמעופף של הרקולס, דרקון ענק מתפתל ומרהיב ועוד, כולל מיצג ענק  מפסטיבל הברנינג מן בארצות הברית.

הילדים יבלו עם דמויות אהובות כמו סמי הכבאי, לולי, ומטוסי העל ג'ט אסטרה ודוני ובסיום התהלוכה תמתין לחוגגים מסיבה משפחתית צבעונית ושמחה.

צילום: קובי קואנקס

מסלול העדלאידע: מרח' סוקולוב 135 (פינת רח' יוסף סרלין), לאורך רח' סוקולוב, שמאלה לרח' הנשיאים ולאחר מכן לרח' ויצמן. התהלוכה תסתיים  מול בית העירייה ברח' ויצמן 58 (פינת רח' גולומב). הצירים המרכזיים לאורך המסלול ייסגרו לתנועה. 

צילום: קובי קואנקס

מתחמים לנכים בכיסאות גלגלים ממוקמים ברח' ויצמן 23-19 (כניסה דרך רחוב חומה ומגדל)  וברח' סוקולוב 101-97 (כניסה דרך רחוב קראוזה).