תושבת האיזור הגישה בימים האחרונים בקשה לצו הרחקה נגד השכנה המתגוררת בדירה מולה. לטענתה, השכנה מכניסה לביתה בשעות לילה מאוחרות טיפוסים מפוקפקים שגורמים לרעש רב. לטענתה, כאשר העירה לה על כך היא ספגה איומים.

דפיקות וצעקות | המחשה: Shutterstock

לטענת האישה, לפני כשנה עברה להתגורר מולה שכנה חדשה, וכבר בתחילת הדרך, היחסים בין השתיים לא היו טובים. לטענתה, השכנה היתה משאירה אשפה מחוץ לדלת ובעקבות זאת היו מגיעים למקום זבובים וריח רע היה מתפשט במסדרון המשותף לשתי הדירות.

למרות בקשות ממנה לחדול מהמנהג המגונה, המשיכה השכנה לעשות זאת בהתעלמות מופגנת.

עוד טוענת האישה כי בחודשים האחרונים החלו לפקוד את דירת השכנה כל מיני גברים שנראו לה מפוקפקים, כשהם מדברים בקול רם ודופקים על דלתה בעוצמה גבוהה וקוראים לה לפתוח להם.

בנוסף, לפני כחודשיים הגיע למקום גבר שיכור שהחל לקלל ולצעוק שתפתח לו את הדלתמהדברים עולה, כך לטענתה, כי בדירה מתרחשים דברים לא ראוייםעוד טוענת השכנה, כי ההתרחשויות האלה נעשות במהלך שעות הלילה המאוחרות והפכו למטרד עבורה.

כאשר פנתה לשכנתה, כך היא טוענת, היא ספגה ממנה מטר קללות, בהן שלא תדחף את אפה, ואף איומים שאם תמשיך לדבר עליה היא תדאג "לסגור איתה חשבון".

בעקבות כל אלה פנתה האישה לבית המשפט וביקשה להוציא צו הרחקה נגד השכנה הבעייתית. בשלב זה נמצאת הבקשה בדיונים וטרם התקבלה החלטה בנושא.