בימים אלו מתבררת תביעה בבית המשפט בדרישה לפיצויי בגין עוגמת נפש שעבר תושב העיר בחתונת בנו ואם תתברר כנכונה מדובר בשפל ובתקרית חמורה מאין כמותה. לטענת האיש, בנו החליט להינשא לבחירת ליבו והזמין מאות אורחים לחגוג עימו את היום השמח הזה.

מאחר והוא כבר אינו נשוי לאמו של הילד עימה הוא הביא אותו לעולם, הוא אינו מתגורר בבית ולכן הקשר עם בנו אינו רציף אך למרות זאת הוא היה מאושר ורצה לשמוח עם בנו ביום החתונה.

לטענתו, הוא הגיע לאולם השמחות כשהוא נרגש ושמח כמו שאבא של החתן צריך להיות וכבר עשה את דרכו אל עבר החופה, אליה בדיוק צעד בנו היקר.

לדבריו, ברגע שהתהלך על השטיח והחל לעלות על המדרגות שמובילות לחופה, ניגש אליו בעלה של גרושתו ולעיני כולם דרש ממנו לעזוב את המקום מאחר והוא לא השתתף בהוצאות והתשלום על האירוע.

צילום: shutterstock-

האב ההמום ביקש ממנו לזוז ולהניח לו להצטרך לבנו תחת החופה אך הגרוש דחק בו לעזוב ודחף אותו במורד המדרגות כדי לזרז את עזיבתו. לדברי האב, רק התערבות מצידה של אשת בנו ובקשה לא לעורר דרמות ברגע החשוב הפסיקה את ההתכתשות והבושה שחווה האב.

במקביל לתביעה על עוגמת הנפש, הגיש האב גם בקשה להוצאת צו הרחקה מבעלה של גרושתו. לדברי האב, הוא חושש לשלומו ומפני מה שהוא עלול לעשות לו. במקרה המדובר בית המשפט לא התרשם מהטענות והחליט שלא לאשר את הבקשה.