המורה-מנחה ורוניק והמתחרים מתחממים ב"ראשונים"

בשבוע האחרון נחת על שולחנה של מנהלת בית ספר 'ראשונים' בבת ים, עינת ולדמן, מכתב מפתיע חתום על ידי תלמידי כיתות ו'. התלמידים ביקשו באופן רשמי את אישור המנהלת לערוך בבית הספר טורניר בייבלייד.

עבור מי שאינו הורה לילדה או ילד בגיל המתאים, נסביר שמדובר בסביבון משודרג, מבוסס על תכנית טלוויזיה. המשחק כולל זירה מחומר קשיח שבו נערכים 'קרבות' בין הבליידים המשתתפים, כאשר הבלייד האחרון שממשיך להסתובב והודף את כל מתחריו הוא המנצח.

שלב הבתים | צילום באדיבות בית הספר

יש לציין שברוב בתי הספר הוחלט לא לאפשר לתלמידים, בעקבות חיכוכים שנוצרו, להביאבייבליידים לבית ספר.

ב'ראשונים' הוחלט דווקא לאמץ את יוזמת התלמידים, והשבוע יצא טורניר הבליידים הבית ספרי הראשון של בת ים לדרך. בטורניר השתתפו תלמידים מכל השכבות, א-ו, בנים, בנות ובליידים במגוון צבעים, צורות וגדלים. את הטורניר הנחתה המורה לצרפתית, ורוניק, וברקע הושמעה מוזיקה קצבית שמתאימה לתחרויות בעלות אדרנלין גבוה.

צילום באדיבות בית הספר

מוטו התחרות היה: לנצח ביושר ולהפסיד בכבוד. מסר שיושם על ידי התלמידים שנהנו מהאתגר, מהמשחק והתחרויות. התלמידים עודדו את חבריהם, פרגנו למנצחים ולמפסידים, ובסופו של יום נכתבו שמות המנצחים על הלוח לכל מחיאות הכפיים של התלמידים.

"אנחנו מבטיחים להמשיך ולהגשים חלומות קטנים כגדולים ולהפוך כל רעיון אפשרי למציאות", מסכמת מנהלת בית הספר, שאף קיבלה שיעור מתלמידיה איך יוצאים לקרב בליידים מקצועי.