ניר הראל ז"ל ואלמנתו הילה

לפני חודש וחצי התמוטט ניר הראל (38) מהתקף לב פתאומי. הוא הותיר אחריו אלמנה צעירה, הילה, ילדה בת חמש ותינוק בן ארבעה חודשים. עד יום ראשון חייבת משפחתו, שנקלעה לחובות, לפנות את מחסן העסק שניהל בבת ים. משפחתו: "אנחנו לא מבקשים נדבות, רק שתבואו לקנות ותעשו מצווה".

"לפני פחות מחודשיים קרה לנו אסון. אף אחד לא ציפה שניר, שהיה אדם בריא, מקסים ומלא חיים, יתמוטט פתאום מהתקף לב ולא ישרוד", מספרת גיסתו, נופר הררי. "ניר היה אדם שכולו לב ונתינה, אבל כנראה שלקח יותר מדי ללב. בדיוק נולד לו תינוק, כל המשפחה הייתה מאושרת. מי חשב שהוא לא יזכה לגדל אותו ואת אחותו הגדולה, רק בת חמש".

ניר הראל היה בעל עסק לייבוא מוצרים לבית מסין. את המוצרים החזיק במחסן ברחוב אהוד קינמון 35 בבת ים. "הוא מאוד אהב את סין. חי שם שבע שנים בעבר, ואת כל המוצרים שייבא, היה מוכר ישירות ללקוחות פרטיים. כשנפטר נשאר המחסן מלא סחורה. לצערנו, אנחנו חייבים למכור הכל כדי לכסות את החובות", מספרת הגיסה בצער.

למשפחה אין זמן להתמהמה. "את השכירות לחודש האחרון שילמנו, אבל יש לנו חוב ארנונה של 9500 שקלים, ובעל המחסן חייב שנרוקן את המקום עד יום ראשון. המצב של אחותי לא פשוט, ואנחנו חייבים את עזרת הציבור, שיגיעו ויקנו כמה שיותר. כל הכסף הולך למשפחה שהשאיר מאחוריו. כמובן שהורדנו מחירים והכל יימכר במחירי עלות למטרה טובה לסגירת העסק ללא חובות".

במחסן מוצעים למכירה מגוון מוצרים לבית: הדומים, פמוטים, כריות ועוד. "אנחנו לא מבקשים תרומות ונדבות רק שתבואו לקנות מוצרים מצוינים לבית. אם לא בשביל הקנייה, אז בשביל המצווה. בשביל לעזור לאישה צעירה ושני ילדים קטנים שלא צריכים, בנוסף לאובדן הכבד, להתמודד גם עם החובות של העסק".

ממוצרי החנות. "הכסף הולך למשפחה"

נותרו ארבעה ימים לעזור למשפחה: רביעי-שישי ומוצאי שבת משעה 12:00 עד 20:00 בערב. הציבור מוזמן להגיע למחסן ברחוב העבודה/אהוד קינמון 35 בבת ים. בני המשפחה מבקשים לסיים בפנייה אישית: "אנחנו מקווים לראות כמה שיותר אנשים. אפילו אם תקנו רק פריט אחד או שניים, עשיתם מצווה ותבורכו".

לפרטים נוספים ולקנייה מרוכזת ניתן לפנות לנופר בטלפון:

050-5559033