"איפה העירייה? היכן הפיקוח? ואיך אפשר להתחיל את היום עם לכלוך לא רצוי על סוליית הנעל?", יותר ויותר תושבי מדווחים בימים האחרונים, על הקלות הבלתי נסבלת בה משאירים בעלי כלבים את צואת החבר הטוב ביותר שלהם על מדרכות בת ים.

המחשה: שאטרסטוק

תושבת העיר המתגוררת ליד ביה"ס 'ראשונים', אמרה השבוע:
"יש לי כלבה ואני חיה בעיר ורואה איך בכל מקום, בדשא, במדרכה, ובעוד מקומות נוספים יש צואת כלבים שלא נאספת וזה מאוד מפריע לי.

"אני מסתובבת עם הכלבה לקניות וגדומה בגינה שצמודה לבית הספר, באזור החנויות שבצומת דניאל ואנילביץ', ברחובות החשמונאים, דניאל, הרשת, פרלשטיין. כל האזור הזה מלא  לצערי בצואת כלבים".

"זה כבר כמה שנים ככה, אין קנסות ולא רואים פקחים באזור בכלל. הייתה פעם אחת או פעמיים שהערתי למי שלא ניקה אחרי הכלב שלו ואפילו נתתי שקית ממני, אבל זה נקודתי כמובן ולא מבטיח שהם לא ימשיכו לעשות את זה בפעם הבאה.

"אלו אותם האנשים רק שחלק מהם מרשים לעצמם לעשות דברים שלא עשו קודם. אני מקווה מאוד שפיקוח יתר יגרום לתושבים לשמור יותר על ניקיון", היא הוסיפה.

צילום באדיבות התושבים

תושב נוסף, המתגורר ברחוב אלי הכהן, מוסיף: "כל מי שמטייל בעיר הזאת ברגל רואה צואת כלבים. אני כל יום מדלג מעל כמה. מבלי להגזים, מדובר בבעיה שאי אפשר להתעלם ממנה".

תגובת העירייה תתפרסם כשתתקבל.