לפני מספר חודשים נעלם הגג של תחנת האוטובוס שנמצאת בפינת יוספטל - בן גוריון. יכול להיות שכתוצאה מנזקי מזג אוויר ואולי מסיבה אחרת. באחרונה, לאחר סחבת ארוכה, הותקן גגון חדש. אז מה השתנה?

התחנה עם הגגון החדש | צילום באדיבות לביא שיפמן
יש לציין כי במקום אין כל עץ שיגן על התושבים מפני השמש או גגון אחר שיגן עליהם מפני הגשם. זאת הסיבה שתושבים רבים פנו לעירייה, שלאורך מספר חודשים התעכבה בפתרון הבעיה.

לאחרונה הפעיל הציבורי לביא שיפמן פנה אף הוא אל המוקד והתלונן על הבעיה. תחילה המוקד העירוני מסר לו כי התקלה טופלה, אך כששיפמן הגיע אל התחנה הוא גילה לדאבונו כי הגג עדיין חסר.

לאורך כל השבוע האחרון תיעד שיפמן את ההליך בכמה מקבוצות הפייסבוק של העיר. המוקד העירוני התנצל וכבר ביום שלישי האחרון הותקן בתחנה גג חדש לגמרי. אכן ראוי לציין את זה שהבעיה אכן טופלה על ידי המוקד העירוני, אולם רק לאחר שהוצפה ברשתות החברתיות.

מבחינת שיפמן, זאת הבעיה העיקרית: "למרות שבסופו של דבר התלונה טופלה, חבל שזה נעשה רק אחרי שהיא פורסמה בפייסבוק. אני מקווה שהגורמים הרלוונטים בעירייה למדו ממקרה זה ויטפלו בתלונות המופנות אליהם באופן רציני מיד עם קבלתן, מבלי לתת לתושב תחושת זלזול".

מעיריית בת ים נמסר בתגובה: "העירייה מעניקה שירות לכל פונה ובכל דרך פנייה. המפגע טופל והופקו הלקחים למניעת הישנות מקרים מסוג זה בעתיד".