חדד. המופע המרכזי | צילום: צביקה טישלר

אחרי לא מעט ביקורת על המגוון הדל שהציגה בת ים בחגיגות העצמאות, הגיעה רשימת מופעי הקיץ הצפויים והם נוצצים.

בין האמנים שיגבירו את הווליום השנה באמפי פיס יהיו - שרית חדד, איתי לוי, רגב הוד, אביהו מדינה מארח את מרגלית צנעני, אליעד מארח את סאבלימינל, קובי אפללו, יהורם גאון ועוד.

כמיטב המסורת, יריית הפתיחה של אירועי הקיץ היא מסיבת הרחוב של הנוער, כאשר השנה יופיעו אפוקליפסה, עידו בי וצוקי ומוטי טקה.

כמו כן, במהלך חודשי הקיץ יתקיימו אירועים רבים נוספים לנוער ובהם הקרנות של חצאי הגמר וגמר המונדיאל במרכז הצעירים, ערבי סטאנד אפ ועוד.

גם לילדים יתקיימו פעילויות רבות מדי יום במהלך חופשת הקיץ, בהם הופעה של אנה זאק, רוי בוי והצמד מור ואלדר.

כמו כן, גם השנה יתקיימו חגיגות בגינות הציבוריות מדי יום ביומו במהלך חודשי הקיץ.

בנוסף, לאורך כל החודשים יולי ואוגוסט יתקיימו הצגות במרכזים הקהילתיים ובספריות העירוניות, הקרנות סרטים לילדים במרכזים הקהילתיים, שעות סיפור, סדנאות בחווידע ועוד.

במקביל, בטיילת וברחבי העיר יתקיימו מדי יום בשעות הבוקר, אחר הצהריים והערב - פעילויות ספורטיביות ללא תשלום, הכוללות מגוון סוגי התעמלות כמו יוגה, פילאטיס, זומבה, הליכה נורדית, עיצוב וחיטוב, כדורעף חופים, כדורשת, כדורסל, פטאנק, ריקודי עם לילדים, קבוצות ריצה, שיעורי גלישה בגל שלי, טניס ועוד.

הכניסה להאירועים המרכזיים תהיה חופשית לציבור. רשמו לפניכם:
מסיבת רחוב (2.7, 21:00), שרית חדד בהופעה (5.7, אמפי פיס), איתי לוי (12.7, 20:30, 'אמפי פיס'), אביהו מדינה מארח את מרגלית צנעני ויהודה קיסר (26.7, 21:00, אמפי פיס), קובי אפללו (9.8, 21:00, 'אמפי פיס'), יהורם גאון (16.8, 21:00, 'אמפי פיס').
פרטים נוספים על עוד אירועים, ניתן למצוא באתר העירייה.