צילום באדיבות העירייה

     

הישג מרשים לבית ספר 'הרצל' בבת ים. בית הספר נבחר השבוע על יד  ועדת פרס החינוך הגופני המחוזית של משרד החינוך לבית הספר המצטיין בתחום החינוך הגופני, לשנת הלימודים תשע"ח.

תעודה ההוקרה על הזכייה המכובדת במקום הראשון הוענקה למנהלת בית הספר, לצוות ההוראה של החינוך הגופני בטקס שהתקיים בתיכון בליך ברמת גן.

בית ספר 'הרצל' משתתף במגוון רחב של פעילויות ספורטיביות מחוזיות ועירוניות כאחד, ובעל מסורת ארוכה ומוצלחת של הישגים ספורטיביים, ניצחונות וזכייה במדליות קבוצתיות ואישיות. במקביל, פועל בית ספר בקרב הקהילה סביבו בהפצה החשיבות של אורח חיים.

בבית הספר מלבד שיעורי חינוך גופני, מקיימים בו שיעורים מיוחדים שמעודדים לאורח חיים בריא ולתזונה נכונה כגון: רופאים צעירים, פרחי ספורט, מדע במטבח. בנוסף בית הספר משתף פעולה עם עמותות כגון: "אתגרים" ו"מסלול חדש", המשלבות חינוך גופני וערכים חשובים כמו: שיתוף פעולה, סובלנות, כבוד ועוד.

מנהלת בית הספר, חני ז'אנה: "החינוך הגופני הוא חלק אינטגרלי מתפיסתו החינוכית ומהעשייה היום-יומית של בית הספר. צוות החינוך הגופני פועל ברוח בית הספר ומשתלב בתוכניות הבית ספריות תוך תרומה מירבית ליצירת אקלים בית ספרי חיובי, חתירה למצוינות אישית וקבוצתית בחינוך הגופני, טיפוח היכולת והכישרון האישי, המשמעת, ההתמדה והמסוגלות העצמית של כל תלמיד.

"אנו נרגשים לקבל את הערכת משרד החינוך על פועלנו ושמחים על הזכייה בפרס החינוך הגופני המחוזי ועל בחירתנו כמועמדים לפרס הארצי"