תושב בת ים שנהג ברכבו בכביש 4 מצא את עצמו במצב מסכן חיים רק בגלל שנסע לאט מדי. על פי החשד, נהג רכב שנסע מאחוריו לא אהב את מהירות הנסיעה שלו וניסה לפגוע בו. כתב אישום הוגש נגד הנהג, תושב אשקלון.

על פי כתב האישום, תושב בת ים נסע על כביש 4 לכיוון צפון עם אשתו ובתו בת השנה וחצי. ככל הנראה מהירות הנסיעה שלו לא הייתה מספיק מהירה עבור הנהג שנסע מאחוריו, שבמשך דקות ארוכות צפר וסימן לו שיפנה את הדרך.

בשלב מסוים החל הנהג מאחור לעקוף את הרכב של תושב בת ים, נסע לידו בנתיב המקביל, פתח את החלון, ירק לעברו ואף דרש ממנו לעצור את הרכב בצד.

אשתו של הנהג מבת ים פתחה את החלון כדי לברר מה הוא רוצה ומדוע הוא כועס, אבל לפני שהספיקה להוציא מילה החל הנהג הזועם ברצף של קללות ואיומים על כך שהוא ירצח את בעלה. הנהג הוסיף איחולי מוות ואמר שחבל שהוא לא מת כמו כל האשכנזים בשואה.

קילל וסיכן על הכביש | המחשה: shutterstock-

יש לציין כי כל השיחה התנהלה תוך כדי ששניהם נוהגים. לאחר שבני המשפחה לא עצרו את רכבם בצד החליט הנהג העצבני להיצמד אל רכבם ובמשך כ־500 מטר נסע לידם ובכך סיכן את חייהם של בני המשפחה.

בשלב זה ניצל הנהג מבת ים את אחת היציאות לכיוון ראשון לציון והנהג העצבני המשיך לדרכו. לאחר שבני המשפחה נרגעו מהחוויה המלחיצה, התקשר הנהג למשטרה ודיווח על האירוע.

המשטרה עצרה את הנהג שסיכן את התנועה ובשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בשל איומים ונהיגה מסוכנת.