לא כך ציפו צעירה מבת ים ובן זוגה מחולון לסיים בילוי של ערב רומנטי. כאשר ישבו ברכבו של הצעיר בחניית ביתה של האישה ברחוב אנה פרנק בבת ים, הם לא ידעו שיש מי שאורב להם שם, ובידו פטיש.

ניידת משטרה | צילום: יגאל ברמן

האירוע החמור התרחש סביב השעה 02:30 בליל ה-26.5. זוג צעירים חזרו מבילוי משותף, וישבו ברכבו של הגבר בחניית ביתה של הצעירה. לפי כתב האישום לרגע הזה קדמו מספר שיחות שקיבלה הצעירה מגבר כבן 20, תושב ראשון לציון, עמו יצאה מספר פעמים בעבר בנסיבות רומנטיות, וכאשר ענתה לשיחותיו הסבירה לו שהיא נמצאת עם בן זוגה החדש, ובשלב מסוים אף ניתקה את הטלפון.

השתלשלות האירועים מלמדת שהאיש סירב לוותר, והגיע עם רכבו לחניית ביתה. שם המתין לשובם של השניים. כאשר הבחין ברכבם עומד בחנייה והם בתוכו, ניגש לחלון הרכב עם פטיש ברזל והחל לקלל ולגדף את הגבר.

בן הזוג החדש יצא מהרכב, ואז החל הצעיר הקנאי להכות בפניו עם הפטיש. לפי הנטען, הצעירה ניסתה להתערב ולהפריד ביניהם, אך כשלה בכך, והחבר החדש הותקף מספר פעמים במהלומות הפטיש ונפצע בפניו.

האירוע לא הסתיים בכך. לאחר שהמותקף, שפניו נטפו דם, עזב את המקום כדי לשטוף את עצמו במים, הצליחה הצעירה להרגיע את התוקף ולקחת ממנו את הפטיש. הוא התקשר לחברו וביקש שיגיע למקום, אך לפי הנטען הצליחה הצעירה למנוע מהחבר מלהשתתף בתקיפה האלימה.

בשלב זה המשיכה התקרית לאפיזודה שנייה, במהלכה הותקף הגבר שוב בפטיש, הפעם בחלק האחורי של ראשו. מכת פטיש נוספת כוונה לרכבו, וניפצה את השמשה.

בשלב זה נטען בכתב האישום שהתוקף וחברו נכנסו למכוניתיהם ועזבו את המקום. הצעירה והגבר הפצוע התפנו עצמאית לבית החולים 'וולפסון', שם נזקק הגבר לטיפול רפואי, ואושפז.

כעת עומד התוקף מול כתב אישום בגין חבלה חמורה וחבלה במזיד ברכב.