המחשה: shutterstock


החל מיום שישי הקרוב ועד ה-4 בינואר יתקיימו ימים פתוחים לבתי הספר היסודיים ברחבי בת ים. ההורים שעבורם תהיה זאת ההזדמנות להתרשם ממוסדות הלימוד אליהם יוכלו בעתיד לשלוח את ילדיהם, יוכלו לרשום את ילדיהם ללימודים לשנת תש"פ, דרך אתר העירייה, החל מ־7 בינואר ועד 27 בחודש.

"עלייה לכיתה א' היא שינוי משמעותי עבור הורה וילד, ועשויה להיות מאוד מרגשת אך בד בבד גם מאוד מלחיצה", נמסר השבוע מהעירייה. "לקראת הרישום לכיתות א' לשנת הלימודים החדשה ועל מנת להקל את המעבר, מקיימים בתי הספר היסודיים ימים פתוחים במהלכם ייפתחו השערים עבור ההורים במטרה שיכירו את סביבת הלימוד, ההנהלה וצוות המורים וכן את התוכניות החינוכיות הייחודיות שבית הספר מוביל".

לאחר המפגשים, כאמור, יוכלו הורי התלמידים לבחור בית ספר עבור ילדיהם, תוך דירוג עדיפויות ובכפוף לבקרה עירונית, במרחב בו הם גרים. רשימת בתי הספר והימים הפתוחים בהם קיימת באתר העירוני.

בת ים מחולקת לארבעה מרחבי חינוך: בחינוך הממלכתי שלושה מרחבים שמוגדרים על בסיס גיאוגרפי: צפון, חוף ומרכז. במרחב הרביעי כלולים בתי הספר של החינוך הממלכתי־דתי. כמו כן, גם השנה כמו בשנה שחלפה, הרישום ייעשה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט העירוני, על ידי הזנת מספר תעודת הזהות של ההורה ושל התלמיד.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למחלקה לחינוך יסודי בטלפונים 03-5556424, 054-6326305 וכן בדוא"ל: rishumalef@bat-yam.muni.il