גבר המתגורר באיזור בת ים הגיש לאחרונה בקשה לצו הרחקה נגד בת זוגו לשעבר. לדבריו, היא מסרבת להכיר בעובדה שהם נפרדו ומאז היא שולחת אליו מדי יום פרח אחד, למרות דרישותיו שתפסיק. עוד טוען הגבר כי הוא מקבל מתנות שמונחות על מפתן דלתו ושיחות טלפון בשעות הקטנות של הלילה.

והוא אפילו לא אוהב פרחים | המחשה: shuterstock

הגבר, בשנות ה־30 לחייו, ניהל בשנתיים האחרונות מערכת יחסים עם אישה בגילו, והשניים אף עברו להתגורר יחד.

לפני כחודשיים החליט הגבר שאין עתיד לקשר הרומנטי וביקש ממנה לסיים את מערכת היחסים הזו ושכל אחד ימשיך בדרכו. לטענתו, בת הזוג הבינה את רצונו ולמרות הקושי לקבל זאת היא היתה זו שעזבה את הדירה והמשיכה הלאה.

למרות זאת, לפני כחודש החל מסע חיזורים בלתי פוסק מצד האקסית, ועל אף הדרישות להפסיקו, הוא המשיך ואף התגבר.

לדברי הגבר, זה החל בשיחות טלפון בשעות מאוחרות, להן בתחילה הוא היה עונה אך בשלב כלשהו הפסיק כשהבין כמה זה מטריד את מנוחתו. לפני כשבועיים החל הגבר לפגוש מדי יום שליח מחנות פרחים סמוכה שהיה מגיע למקום עבודתו כשבידו ורד, שנשלח במיוחד על ידי האישה.

לדברי הגבר, מלבד העובדה שהוא אינו אוהב פרחים, הדבר היה מביך אותו ופוגע בו במקום עבודתו. לאחרונה החל הגבר להתעורר ולמצוא בפתח הדלת מתנות קטנות כמו דובים, בשמים ומכתבי אהבה שקוראים לו לחזור אליה.

בעקבות כל אלו ובשל שיחות הבהרה שהאישה ככל הנראה לא קיבלה בהבנה, ניגש הגבר לבית המשפט וביקש להוציא נגדה צו הרחקה. הבקשה נבחנת בימים אלו על ידי בית המשפט.