ברוט בפנייה לחברי מרצ | מתוך הסרטון 

מסתבר שראש עיריית בת ים צביקה ברוט לא חושש להפשיל שרוולים למען חברי הקואליציה שלו, גם כאשר אינם חולקים איתו אג'נדה הפוליטית ואף נמצאים בשני של המתרס.

בסרטון שעלה ברשת בימים האחרונים לקראת הפריימריז הפנימי של מפלגת מרצ, מטעם חברת מועצת העיר בבת ים קטי פיאסצקי, מככב ראש עיריית בת ים בכבודו ובעצמו.

פיאסצקי | צילום: ינאי יחיאל

בסרטון המדובר ברוט מציג את קטי בדרך השלילה ומבקש מהציבור לא לבחור בה, שכן היא ממרידה את הציבור עם נושאים שהיא מקדמת בעיר, כמו תחבורה ציבורית בסופי שבוע, כ"אחת עם אג'נדה הזויה שמאמינה בשתי מדינות לשני עמים".

כמו כן, ברוט מוסיף שכחבר ליכוד הוא לא יכול להרשות לעצמו לחזק את מרצ ואם קטי תצליח בבחירות זה יחזק את מרצ. ומסיים בסלוגן של קטי ש"היא לא המרצ שחשבתם", ומקווה שקהל הבוחרים לא יגלו את זה.

צפו: 

קטי אשר מכהנת כחברת מועצת העיר כבר חמש וחצי שנים, מספרת שזה היה מאוד טבעי מבחינתה לבקש את עזרתו של ראש העיר בקמפיין בחירות שלה לפריימרז: "צביקה ואני שותפים לדרך והוא עשה זאת בשמחה עבורי כמו שאני הייתי עושה עבורו.

"מבחינתנו אם אני אצליח אז זה גם ניצחון של בת ים, שכן אני כמובן אדאג גם לעיר שלי ואביא את הסוגיות שלנו לסדר היום הציבורי אני חושבת שעבר יותר מדי זמן מאז שהיה חבר כנסת מהעיר שלנו והגיע הזמן שזה יקרה".