זירת האירוע | צילום: איחוד הצלה

דיווח ראשוני: ירי בוצע ברחוב ז'בוניסקי בת ים אל עבר גבר בן 24, שעל פי החשד רץ אל עבר שני שוטרים עם סכין שלופה. הוא פונה לבית החולים וולפסון כאשר מצבו מוגדר אנוש, שם מת מפציעו. מח"ש יבדוק את נסיבות הירי.

על פי דוברות איחוד הצלה הצעיר "נורה בפלג גופו העליון. חובשים באיחוד הצלה סניף בת ים בציעו החייא בפצוע, שמצבו מוגדר אנוש".

צפו בזירה (צילום: איחוד הצלה): 

בני מזרחי חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה באופנוע החירום של איחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה על צעיר שנפצע באורח אנוש. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

כאמור, בבית החולים מת הגבר מפצעיו.

ממשטרת ישראל נמסר "מבדיקה ראשונית עולה כי במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל דיווח אודות צעיר שמשתולל בחדר המדרגות בבניין מגוריו ברחוב בלפור בבת ים, כשהוא נושא בידו סכין וקיים חשש לחייהם של העוברים ושבים.

"עם הגעת הכוח המשטרתי לזירת האירוע, נמסר להם כי החשוד נמלט רגלית לרחוב סמוך. השוטרים החלו בסריקות ולאחר זמן קצר זיהה אחד השוטרים את החשוד העונה לתיאור כשזה אוחז בידו סכין מטבח גדולה.

"השוטר קרא לחשוד לעצור אך זה המשיך להתקרב לעברו כשהסכין שלופה בידו. השוטר שחש סכנה מוחשית ומיידית לחייו ביצע ירי לעבר החשוד. החשוד פונה על ידי מד"א לבית החולים וולפסון שם מת מפצעיו. כמו בכל אירוע דומה, נסיבות המקרה נבחנות על ידי מח"ש".