הגדר בחוף 'בורה בורה'. צילום: שירות מיינט

עונת הרחצה נפתחה בבת ים במותו הטראגי של טימופיי אשורטה שנפל מצוק שלא היה מגודר בחוף הסי פלאס. בעקבות המקרה המצער נחקרו בכירים בעירייה בחשד לרשלנות, ותלונות על ליקויים נוספים בחוף הגיעו מתושבים.

כעת נראה שהליקויים ממשיכים לצוף והפעם מדווחים תושבים, שחוששים מאסון נוסף, על מפגעים באיזור בריכת 'בורה בורה' בטיילת.

"הגדר נראית כאילו עוד רגע היא עומדת ליפול מרוב חלודה וריקבון כתוצאה מהמלח של הים. בנוסף לכך, לאורך הגדר ישנם בליטות של חתיכות ברזל חלודות במיוחד ביציאת חירום וסלעים ומנעולים שבורים, מסביב לגדר", מדווחת תושבת העיר שאף צילמה את הנקודה הבעייתית.

הגדר בחוף 'בורה בורה'. צילום: שירות מיינט

הגדר בחוף 'בורה בורה'. צילום: שירות מיינט

לדברי המתלוננים: "גם מי שלא מגיע לבריכה אלא רק חולף על פניה בדרך לים או ל'טיילת החדשה' נמצא בסכנה. שלא לדבר על המראה המחריד והמזעזע שלה, כאילו אנחנו במדינת עולם שלישי".

מבקרת נוספת מצביעה על הבעיה וטוענת: "זה ממש סכנת נפשות לעבור ליד הגדר הזו. אני תמיד הולכת מסביב וצריך דחוף לתקן את המפגע לפני שמישהו יפצע".

הגדר בחוף 'בורה בורה'. צילום: שירות מיינט

התושבים החוששים דורשים טיפול דחוף במפגע: "מי שאחראי על הטיפול בגדר הזו, המפעיל הפרטי של הבריכה או עיריית בת ים המשכירה לו את המבנה וצריכה לאכוף את  תקינותו".

מעירית בת-ים נמסר: "הבורה בורה הוא נכס שהושכר לגורם פרטי-עסקי ועל המפעיל לבצע פעולות לשמירה על הנכס כולל הגדרות. במקביל, אנו פועלים מול המפעיל לטיפול מיידי בכלל הליקויים במקום".

מהנהלת בריכת 'בורה בורה' טרם התקבלה תגובה.