אלון אלי. זקוק לסיוע | צילום: מתן בלבוס

מזנון 'בלבלה' האהוב ברחוב רהב בבת ים נשרף כליל בחודש האחרון ומצריך שיפוצים רבים לצורך פתיחתו מחדש. כעת החליטו תושבים אשר נרתמו לעזור לפתוח בקמפיין גיוס תרומות לצורך ביצוע השיפוץ.

"המזנון של אלון אלי פועל במשך כ-40 שנה מחוץ לבית ספר 'התחיה' המיתולוגי שנסגר בעיר. הוא האכיל פשוט את כל ילדי בית הספר וילדי השכונה והסביבה, פשוטו כמשמעו", מספר מתן בלבוס תושב בת ים, אשר זוכר את המזנון עוד מילדותו בעיר גם כעת, כעבור למעלה מ-15 שנה.

 צילום: מתן בלבוס

המזנון, שמכר אוכל זמין שילדים אוהבים, נקניקיות ושניצלים בלחמניות, היה זוכה למבקרים רבים מילדי העיר וגם מחולי המרכז הרפואי 'אברבנל' הנמצאים בקרבת מקום.

"אלון לא היה מהסס ותמיד תמיד מחלק סנדביצ'ים בחינם לכול מי שהתקשה", מוסיף בלבוס ואומר כי הדבר תמיד ריגש אותו בתור נער. "אני זוכר שזה היה גורם לי להתפעל מהאיש הצדיק אשר בעצמו נשוי עם ילדים, אך הסתפק במועט כדי לתרום לאחרים".

המסעדה שנשרפה | צילום: מתן בלבוס

כעת בלבוס אומר כי הגיע הזמן להחזיר לו: "המזנון אשר נשרף לאחרונה לא היה מבוטח ולכן אלי צריך עזרה בשיפוץ המבנה".

למרות שאלי הוא אדם אהוב ומוכר בקהילה, האוכלוסיה שנהגה לבוא אליו  היא ברובה נתמכת ולכן, גם ההתגייסות למענו היא לא גבוה. "הרבה מהתושבים עזרו לו לפנות את המזנון אחרי השריפה ולצבוע, אבל העבודה עוד מרובה בטרם יוכל לפתוח מחדש. לכן פתחתי לו קמפיין גיוס המוני".

לתרומות: http://bit.ly/2Oxs7Jw