דוברות כבאות והצלה

  

שריפה שנייה בתוך פחות מיממה בבת ים, אבל הפעם קטלנית. בשעה 06:58 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על שריפה בדירה בקומה השנייה בבניין בן 2 קומות ברחוב בלפור בבת ים. על פי גורמי הצלה, הגורם לשריפה הינו גוף חימום שפעל בבית.

חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו של גבר שאותר בדירה. המנוח נמצא כשעל גופו כוויות קשות וללא סימני חיים. תושבת נוספת שנמצאה במקום, אישה כבת 80, פונתה לבית חולים וולפסון כשהיא פצועה באורח בינוני בעקבות שאיפת עשן.

פראמדיק מד"א מאיר ולדר סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אש ועשן בדירה בקומה השנייה בבניין המגורים, אישה כבת 80 יצאה מהבניין כשהיא בהכרה וסובלת משאיפת עשן, מיד הענקנו לה טיפול רפואי שכלל העשרה בחמצן והיא פונתה לבי"ח וולפסון תוך כדי המשך טיפול כשמצבה בינוני ויציב.

"כוחות הכיבוי שפעלו במקום כיבו את השריפה וביצעו סריקה בדירה איתרו נפגע מחוסר הכרה שסבל מכוויות קשות, נכנסו לדירה על מנת להעניק טיפול רפואי אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

ממשטרת ישראל נמסר בעקבות האירוע כי "כוחות משטרה וגורמי הצלה נמצאים במקום. מהמקום פונתה לבית חולים וולפסון דיירת אחת (פרטיה אינם ידועים בשלב הזה). הציבור מתבקש להתרחק מהמקום ולאפשר לכוחות לפעול".