הלם וזעזוע: טרגדיה פקדה אמש (רביעי) את בת ים כאשר ילד כבן 9 נפל מגובה כשעמד על צוק בחוף סי פאלאס בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ו'איחוד הצלה' העניקו טיפול רפואי בשטח, והילד פונה לבית החולים 'וולפסון' במצב קריטי. שעות ספורות לאחר מכן נאלצו בבית החולים לקבוע את מותו.

החוף בו נפל הילד. צילום: דוברות המשטרה

מחקירת האירוע עולה כי הילד בן ה-9, תלמיד כיתה ג' בבבית ספר 'גורדון' בבת ים, הגיע למקום לפגישת פרידה ממדריכו בבית הספר, שעושה שנת שירות ומתנדב אחר הצהריים גם בתנועת צופי הים. השניים שוחחו, ואז ככל הנראה החל הילד לקפוץ על אחד הסלעים. אז למרבה הצער ניתק הסלע ממקומו והילד צנח עמו למטה למדרון הסלעי, ונפצע אנושות.

גורמי החירום שהוזעקו למקום ביצעו כאמור ניסיונות טיפול בשטח, אך בשל חומרת הפציעה מותו נקבע בבית החולים 'וולפסון'. 

בבת ים התקבלה הבשורה בזעזוע. תושבים המכירים את המקום, המהווה ככל הנראה אזור מפגש לחניכי ומדריכי תנועת נוער בעיר, טוענים שמדובר בנקודה בעייתית מאחר ואין בה גדר. "נס שדבר כזה לא קרה שם קודם", אומרים הבוקר (חמישי) הורים לחניכים. 

החוף בו נפל הילד. צילום: דוברות המשטרה

ראש העירייה צביקה ברוט שביקר הלילה במקום האירוע אמר כי: "אנחנו מחבקים את המשפחה בשעה הקשה הזו, ונמצאים לצידה כל העת. אנו מלווים אותם גם באמצעות צוותים מקצועיים של אגף החינוך ואגף הרווחה, ובמקביל פועלים לצד המשטרה כדי לחקור את האסון הכבד הזה בצורה היסודית ביותר".

חובש רפואת החירום במד"א יהודה שטינהרטר על אירועי הלילה: