האירוע החל להתגלגל בביקור של פקחי עיריית בת ים בשטח מגורים הממוקם לפי כתב האישום בדרך בן גוריון בבת ים. הפקחים, שהגיעו לאתר וחילקו דוחות לדיירים, זומנו בעקבות תלונה על רעש. בזמן הביקור פנה אחד מתושבי המקום, שככל הנראה היה זה שדיווח על הרעש לפקחים, לאחד מדיירי האתר, שהיה אחראי על הרעש, וביקש ממנו "להפסיק את הבלגן או לעזוב את המקום". 

נופף בסכין |צילום המחשה: pixabay

בעקבות אותה שיחה, ולפי כתב האישום, החליט הנאשם לגרום שמי שיעזוב את המקום הוא לא זה שגרם לרעש, דווקא השכן המתלונן. הוא פנה אליו בשיחת טלפון ואמר לו: "אתה לא יכול לקבוע מה קורה במקום", אך לא הסתפק בכך.

בשעות הערב הגיע הנאשם (40) לקראוון של המתלונן כשהוא אוחז ב"מצ'טה" בידו, וניסה לתקוף אותו. בזכות התערבות דייר אחר, הוא לא הצליח לפגוע בו פיזית עם הסכין, אך הצליח להכותו באגרוף.

בהמשך, לפי כתב האישום, נופף במצ'טה באוויר וצעק: "אני אהרוג אותך, אני אפרוץ לך לקראוון, לא כדאי לך לישון פה היום". האיש המאוים ברח מפניו, נכנס לרכבו וסגר את הדלתות, אך התוקף המשיך להכות על שמשות רכבו עם המצ'טה ולצעוק: "אתה מת".

שאר הדיירים ניסו להפריד בין השניים, והאיש המותקף חייג מרכבו למשטרה וברח מהמקום בנסיעה. אז לפי כתב האישום, פנה הנאשם לקראוון שלו, קרע את בד היוטה שעוטף אותו וגרם לו נזק. שוטרים שהגיעו למקום, עצרו את האירוע מלהמשיך ולהתפתח.

כאמור בימים האחרונים הוגש נגד האיש כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב, בגין תקיפה, איומים, החזקת סכין לא כחוק וגרימת נזק לרכוש בכוונה.