המחשה: shutterstock

         

למה הוא מתכוון כשהוא אומר לא? תושבת בת ים, צעירה בסוף שנות ה־20 לחייה, סירבה לקבל את החלטת בן זוגה להיפרד. על פי החשד, במשך חודשים ארוכים הייתה נוהגת להתקשר אליו ללא הפסקה כשהשיא היה למעלה מ־200 פעם בערב אחד. לאחרונה ניסתה האישה לפרוץ לביתו באמצעות מנעולן שאותו הוליכה שולל, כאשר סיפרה לו כי מדובר בדירה של בן משפחה.

לפני כחצי שנה, לאחר מערכת יחסים קצרה בת חודש בלבד, החליט הגבר כי הוא אינו מעוניין להמשיך בזוגיות ונפרד מהצעירה. על אף שהבהיר זאת באופן חד־משמעי וברור, המשיכה האישה לנסות ליצור עימו קשר, שלחה אליו הודעות ואף התקשרה כדי להניא אותו מהחלטתו.

הגבר שרצה לסיים את הסאגה הזו בהקדם, דרש ממנה לחדול ואף איים כי אם תמשיך כך הוא לא יהסס לפנות לבית המשפט ולבקש צו הרחקה. הצעירה, מצדה, לא התייחסה ברצינות לאיומיו והמשיכה לשלוח הודעות כשהיא רק מחריפה ומקצינה את התנהגותה. לכן הגבר מימש את איומיו, פנה לבית המשפט, וזה דרש מהצעירה שלא ליצור קשר עם הגבר או להתקרב אליו למשך חודש.

על אף כל אלה, החליטה הצעירה לשבור את השיא ובערב אחד התקשרה אליו למעלה מ־200 פעם והטרידה את מנוחתו של הגבר. שבוע לאחר מכן הזמינה האישה מנעולן וסיפרה לו כי דירת הגבר שייכת לבן משפחה שלה, והיא צריכה עזרה לפרוץ את המנעול.

רק עירנות מצדה של אחת השכנות הביאה לכך שהגבר מנע זאת ברגע האחרון. בעקבות כל אלה פנה הגבר למשטרה וזו עיכבה לחקירה את האישה ובסופו של תהליך שבו הודתה במיוחס לה, הוחלט להגיש נגדה כתב אישום בגין הטרדה וניסיון פריצה לבית.