עיריית בת ים | צילום: גפן גיל

מינויים חדשים בצמרת עירית בת ים: ביום ראשון הקרוב תחל לפעול בעירייה, לראשונה אי פעם, סמנכ"לית שירות לקוחות. המטרה: להביא לשיפור בשירות הניתן לתושבי העיר בתחומים השונים.

נועה רימון-גופרשטיין (36) נבחרה לתפקידה לאחר שמילאה תפקיד דומה בעירית חולון, אותה היא עוזבת לטובת בת ים.

במקביל החל לפעול סמנכ"ל משאבי אנוש החדש, ליאוניד סמוליאנוב (48), אשר מילא תפקיד זהה בעיריית פתח תקוה. הוא צפוי להוביל את הטיפול בכח האדם ובהכשרות העובדים בעיריה.

תפקיד נוסף שאויש בימים אלה הוא של מנכ"ל החברת הכלכלית של בת-ים (חוף בת ים): מי שימלא את התפקיד הוא עידן דוד (34), אשר שימש בשורת תפקידים כלכליים והיה בתפקידו האחרון מנכ"ל החברה הכלכלית של קרית-מוצקין.

בתוך כך סיכם ראש העירייה, צביקה ברוט, עם גזבר העיריה הותיק, חיים אברהם, ועם מהנדס העיר שוקי פתאל, על סיום תפקידם עם תום תקופת החוזה הנוכחי שלהם בעוד כמה חודשים. בימים אלה כבר פרסמה העיריה מכרז לתפקיד הגזבר, ובימים הקרובים צפוי לצאת גם המכרז לתפקיד מהנדס העיר החדש.

ראש העירייה צביקה ברוט | צילום: קובי קואנקס

לדברי ראש העירייה צביקה ברוט, "התחייבתי להביא את אנשי המקצועי הטובים ביותר לעיר, וכך נעשה. כל המינויים הם של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שכיהנו ברשויות מקומיות מובילות, ואשר בחרו בבת-ים כי הם מאמינים בעיר ובמהפך שאנו נוביל לאחר שנסיים לייצב את המצב הכלכלי. אנחנו רואים שיפור בתוצאות הכספיות כבר בשנה הנוכחית, והדבר יסייע לנו לזרז את השינויים המתוכננים בתחומי הניקיון, התחזוקה, והשירות לתושבים".

המינויים החדשים מצטרפים למינוי של מנכ"לית העיריה, יודפת אפק-ארזי (38), לשעבר בכירה במשרד האוצר, אשר החלה לכהן בחודש מרץ האחרון. במקביל מתקיים בימים אלה מכרז לתפקיד סמנכ"ל פיתוח ותשתיות, וכן מכרז לתפקיד דובר העיריה.