צילום אילוסטרציה: shutterstock

   

תושבת בת ים מצאה את עצמה תחת חיזורים בלתי פוסקים של גבר אותו הכירה בצבא, ושימש חייל תחת פיקודה. גם לאחר השחרור, היא המשיכה לסבול מהטרדות מצידו למרות שהובהר לו שהיא אינה מעוניינת בשום סוג של קשר איתו. הצעיר מצדו טוען כי היא כן מעוניינת בו אך מי שמונע מהם לממש את הקשר הוא אבא שלה.

תחילתו של סיפור לפני כשנה וחצי, כאשר חודשים ספורים לפני שחרור מצה"ל פגשה צעירה תושבת העיר חייל צעיר שהתגייס גם הוא לאותו הבסיס בו היא שירתה.

החייל עצמו שובץ למחלקה שבה היא שירתה כסמלת מבצעים והיא אף נדרשה ללמד אותו את התפקיד ולהיות המפקדת הישירה שלו. למרות הריחוק שהתפקיד דורש, החליט החייל כי מתפתח ביניהם משהו רומנטי והחל לחזר אחריה, להציע לה לצאת עימו או להפוך את הקשר הצבאי למערכת יחסים רומנטית.

החיילת מצידה דחתה אותו והסבירה כי הדבר אינו ראוי וקיוותה שסיום השירות הצבאי יביא סוף למטרד, ובכך היא לא תצטרך להמשיך ולדחות אותו. למרבה הצער, גם לאחר השחרור המשיכה האזרחית הטרייה לקבל הצעות חיזור והן רק הלכו וגברו.

לטענת הצעירה, במשך ימים ארוכים הוא היה מתקשר אליה ללא הפסקה או שולח לה פרחים כמחווה רומנטית. במספר מועדים שונים הוא איתר כתובת של חברות שלה וחיכה להן ליד הבית, רק כדי לספר להן שהוא נמצא עימה בקשר רומנטי שלא הצליח וביקש מהן לשכנע אותה להמשיך איתו את מערכת היחסים הזו.

לאחרונה סיפר הצעיר כי הוא יודע שבסתר ליבה היא כן רוצה בו אך מי שעומד ביניהם ומונע זאת הוא לא אחר מאשר אביה של הצעירה שלא רוצה לראות אותם יחד. הצעירה שכבר עייפה מדחיית החיזורים, החליטה לפנות המשפט בבקשה להוציא צו הרחקה נגדו.

בשלב זה הדיון ממשיך להתקיים כשהצעיר זומן גם הוא בכדי למסור את גרסתו. עד שזה יקרה, הוציא בית המשפט צו הרחקה זמני.