המחשה: shutterstock

     
צעיר מאיזור המרכז חש בר מזל, כאשר הזדמנה לו היכרות עם שתי צעירות מבת ים. כל זאת, עד שחלה בסיפור תפנית שגרמה לו להרגיש מנוצל, לאחר שהבין כי אין להן כוונה לשכב עימו על אף שהרעיף עליהן מתנות ואוכל באלפי שקלים. המשולש המאוד לא רומנטי הזה מגיע בימים אלה אל בין כותלי בית המשפט.

לטענת הבנות, ההיכרות עם הגבר התרחשה דרך פייסבוק, שם הן ניהלו עימו שיחות בהן הוא חשף את הדברים האישיים ביותר אודותיו. ההתכתבות ברשת הפכה לפגישות והשלושה נפגשו בדירת אחת הבנות. במהלך השיחה סיפר הגבר שהוא סובל מבעיות בריאותיות ואילו הן העניקו לו אוזן קשבת ואמפתיה.

לטענתן, ההיכרות הייתה כה טובה עד שהגבר הביא להן את כרטיס האשראי שלו ואישר להן לרכוש לעצמן דברים כמו אוכל, ביגוד ועוד. השתיים מדגישות כי הדבר נעשה מרצונו הטוב וללא כל דרישה לתמורה.

במהלך החודשים האחרונים החל הגבר להפיץ על השתיים שמועות במסגרת 'שיימינג' אגרסיבי, לטענתן, לאחר שהבין כי אין בכוונתן לתת לו הטבות מיניות תמורת הכסף שהוציא עליהן. על פי טענת הבנות, הגבר ואחותו כתבו בפייסבוק כי הן גנבו ממנו כסף ואף חשפו מערכת יחסים מינית שהיתה בין השתיים בעבר.

בעקבות כל אלה הגישו הבנות בקשה לצו הרחקה בטענה שהפרסומים פגעו בהן עד כדי כך שאחת מהן פוטרה מעבודתה ואילו השנייה נאלצה לבטל חתונה ולהתאשפז בבית חולים לבריאות נפש.

בית המשפט החליט להוציא צו הרחקה זמני אך הדיון עתיד להימשך במהלך השבוע הבא על מנת לשמוע את גרסתו של הגבר.