המחשה: ShutterStock

    
חייל מבת ים הגיש לאחרונה בקשה לצו הרחקה מבת זוגו לשעבר. לטענתו, האקסית שאותה הכיר בצבא מסרבת להשלים עם הפרידה ומאז ממררת את חייו, עוקבת אחריו ומנסה לסכסך בינו לבין חבריו.

לדברי הצעיר, לפני למעלה משנה הוא הכיר את הצעירה במהלך שירותם הצבאי והשניים החלו במערכת יחסים זוגית, שבמהלכה היא גילתה כלפיו אלימות בהזדמנויות שונות.

בשלב מסוים שבו נקטה נגדו בת הזוג באלימות, הוא פנה למשטרה והגיש תלונה שבגינה הוצא נגדה צו הרחקה למשך חודש ימים. בעקבות כל אלה החליט הצעיר לסיים את הקשר.

מאז, כך הוא טוען, הוא סובל מהטרדות ופגיעה חמורה בפרטיותו מצדה. לדברי הצעיר, במהלך אחת השמירות שהוא עשה בבסיס בו הוא משרת, הגיעה הצעירה בשעת לילה מאוחרת והחלה להתפרע בכניסה לבסיס, תוך שהיא מאיימת עליו שתפגע בו.

בנוסף, היא נוהגת להתקשר אליו בכל שעות היום ואף מתקשרת לבת זוגו הנוכחית ולחבריו ומאיימת עליהם שכל עוד יהיו בקשר עימו היא תמשיך לרדוף אותם.

לטענת הצעיר, לאחרונה היא גם פרצה לכתובת המייל האישי שלו ולקחה משם פרטים אישיים כמו מספר כרטיס אשראי ועוד.

בעקבות זאת פנה הצעיר לבית המשפט בראשון לציון וביקש להוציא נגד האקסית צו הרחקה. לאחר שני דיונים ובחינת החומר, קבע בית המשפט כי יש להוציא צו הרחקה ומניעת הטרדה לבת הזוג לשעבר למשך חצי שנה.