בשבוע שעבר הזדעזעו רבים לאחר פרסום מקרה שבו תושב בת ים היכה שומר בכניסה לחניון בראשון לציון, לאחר שסירב לתת לו לצאת מבלי לשלם. לאחר שנשלח למעצר, לטענת עורך דינו של החשוד, הוכה הצעיר על ידי עצירים בכלא בגבעון לאחר ששמעו את הסיבה שבגינה נעצר. בעקבות המקרה אושפז החשוד כשבוע ימים בבית חולים 'תל השומר'.

הפתעה לא נעימה בכלא | צילום המחשה: pixabay

המקרה האלים, כפי שמוזכר בכתב האישום, אירע לפני כשלושה שבועות, מעט אחרי השעה חמש בצהריים, בחניון עירוני שברחוב רוטשילד.

הנאשם, תושב בת ים כבן 26, שהה ברכב עם בת זוגו שביקשה להיכנס לחניון ודרשה מהשומר לפתוח עבורה את השאר. כאשר דרש השומר תשלום עבור החניה, יצא אליו הגבר וסימן לו לשתוק ולפתוח לה את שער החניון. השומר שהבחין בכעס של הגבר המתקרב אליו באופן מאיים, דרש ממנו להתרחק וציין כי יזמין משטרה אם לא ישלמו לו.

בשלב זה התנפל הצעיר על השומר, היכה אותה באגרופיו עד לאובדן הכרתו של השומר ומספר דקות לאחר מכן עזבו את החניון כשהם משאירים את השומר מעולף ושרוע על הרצפה.

בעקבות המקרה נעצר הגבר והועבר להמשך מעצר בבית הכלא גבעון, שם חיכתה לו קבלת פנים לא נעימה. לדברי עורך דינו, שאדי כבהא, הצעיר הועבר לבית החולים תל השומר לאחר שמספר עצירים תקפו אותו.

לדבריו, הפרסומים בתקשורת אודות הסיפור היו לא מדויקים ולא עשו לו שירות טוב, ולא מן הנמנע שהם אלו שגרמו לתוקפים לפגוע בו. "הלקוח שלי נקלע לסיטואציה לא פשוטה והוכה על ידי אחר ובמסגרת ההגנה העצמית הוא נפגע".