השריפה שכילתה את בית המשפחה בבת ים. צילום: מהפייסבוק

שריפה שפרצה לפני מספר ימים בדירה בשכונת עמידר וגרמה לה לנזק כבד, הותירה את המשפחה במצוקה וכעת הם מבקשים את עזרת הציבור. השריפה נגרמה ככל הנראה מקצר חשמלי.

"פנו אלי מבית הספר לחינוך מיוחד של הילד המתגורר בבית אשר בעל צרכים מיוחדים וסיפרו לי על המקרה", שיתפה חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך המיוחד, טל אסייג. מיד עם קבלת הידיעה היא שיתפה את האירוע המצער בפוסט בפייסבוק שלה על מנת שהציבור יוכל לעזור למשפחה.

השריפה שכילתה את בית המשפחה בבת ים. צילום: מהפייסבוק

על פי אסייג, כיוון שהבית נשרף כליל, צריך תחילה לפנות את הבית מכל הדברים השרופים ולאחר מכן המשפחה זקוקה לעזרתם של אנשי מקצוע לשיפוץ הבית. "ארגנתי תרומה של חברה שמוכנה לספק את כל החומרים לשיפוץ, אך צריך התגייסות של אנשי מקצוע לצורך כך ולכן חשוב מאוד להפיץ כמה שיותר את הפנייה הזו", כתבה.

צילום: מהפייסבוק

כעת, לאור המקרה וכיוון שבלתי אפשרי לחיות בבית, המשפחה מתגוררת זמנית אצל הסבתא, ואסייג מדגישה כי גם "לאחר השיפוץ, הם יצטרכו עזרה נוספת ברכישה של ריהוט ומוצרי חשמל כי נכון לעכשיו הם נשארו רק עם הבגדים שלגופם.

"ההורים אשר עובדים ומתפרנסים בכבוד נקלעו לסיטואציה שבה הם מתקשים להתנהל שכן גם ישנה בעיה בנושא הביטוח שאינו מכסה את ההוצאות ולכן, במידה ומישהו יכול לעזור במשהו אני אשמח אם יפנו אלי בנושא".

ניתן ליצור קשר עם טל אסייאג דרך עמוד הפייסבוק שלה (Tal Assayag).