שכונת רמת יוסף בבת ים | צילום: קובי קואנקס

עיריית בת ים בשיתוף האגודה לתרבות הדיור תערוך לראשונה בבת ים הדרכה מקצועית לוועדי ביניינים משותפים לניהול נכון ואחראי של הנכס המשותף.

הרעיון נולד במטרה לשפר את איכות החיים המשותפים של תושבי בת ים שרובם מתגוררים בבנייני דירות משותפים. מדובר בפיילוט הדרכות מקצועיות בשיתוף האגודה לתרבות הדיור, הפועלת להגברת מודעות לשמירה על הרכוש המשותף, טיפוח החיים בבית משותף, הדרכה לניהול תקין של ענייני הבית (כולל ניקוי חדר המדרגות והגינון), וחשוב במיוחד: יצירת מערכת שכנות נאותה. 

הכנס יכלול הרצאות מקצועיות בנושאים שונים, ביניהם: חוק המקרקעין והחיים בבית משותף, פאנל שאלות ותשובות עם המשתתפים וסקירה כללית לניהול פיננסי נכון של הנכס המשותף. כל אלה יודרכו ע"י מר דורון ישראלי, הממונה על מחוז מרכז של האגודה ועו"ד סמי ישראל, היועץ המשפטי של האגודה. בנוסף, בכנס ישולבו קטעים אומנותיים של שירי ארץ ישראל בביצוע זמרים מקומיים.

האירוע יתקיים ביום ד' ה- 30.10.19 במרכז אשכול פיס (סמטת הדקל 5) בשעה 18:00 בהשתתפות ראש העירייה, צביקה ברוט, מ"מ וסגן ראש העיר, אלי יריב ומנכ"ל האגודה, ראובן צדוק.

ראש העירייה, צביקה ברוט: "אין לי ספק כי מתן כלים מקצועיים לדיירי הבניינים המשותפים יאפשר ניהול נכון ואחראי של המרחב המשותף וכך איכות החיים של כולם תעלה".