ימי כיף בעבודה הם מקור להפוגה, הנאה וגיבוש, אך עבור תושבת חולון (57) יום הכיף הפך לסיוט והיא סובלת עד היום מכאבים קשים וסבל  עקב פציעה שנגרמה לה. כעת היא דורשת פיצוי בשווי מיליוני שקלים.

האישה בילתה ביום כיף עם חבריה לעבודה במסגרתו נהנו העובדים ממגוון אטרקציות. האישה רכבה על סאגווי (רכינוע), כלי תחבורה קטן בעל שני גלגלים אך מעדה ונחבלה קשות בקרקע.

סאגווי. צילום אילוסטרציה: Shutterstock

העובדת שהובהלה לבית החולים וולפסון עם מעסיקתה, אובחנה כסובלת משברים רבים בצלעות, באגן ובשורש כף יד ימין, חבלות בכתפיים, בירכיים ובברך ימין, קרעים בגידים, בלט דיסק ונזקים בעמוד השדרה.

על פי כתב התביעה שהגישה האישה לבית המשפט השלום בראשון לציון באמצעות עו"ד רפאל אלמוג, התאונה הטראומטית הותירה אותה נכה ומתקשה בתפקוד. היא מתקשה בין היתר בהליכה ונעזרה במקל, סובלת מבעיות זיכרון, טשטוש ראייה וקשיים בדיבור עד כדי גמגום.

בנוסף על כל אלה, אובחנה האישה  כסובלת מפיברומיאליגיה, מחלה כרונית המתפתחת לעיתים כתוצאה מטראומה קשה. לתביעה צרפה האישה מסמכים מוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי שבדקה אותה, הכירה בה כנפגעת עבודה וקבעה כי היא סובלת מנכות צמיתה בשיעור של 37%,

בנוסף, רופא תעסוקתי קבע כי היא אינה כשירה לעבודה. כעת היא תובעת את ביטוח החובה של חברת ההשכרה של הסאגווי באמצעות עו"ד אלמוג, שדורש לפצות את האישה ב-2 וחצי מיליון שקל.

טרם הוגש כתב הגנה.