עיריית בת ים מזמינה את ציבור תושביה להגיש מועמדות או להמליץ על תושבים שלדעתם ראויים לתואר 'יקיר העיר' ו'פרח העיר'. האות יוענק בערב יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל, ה-8 במאי, בטקס חגיגי בהיכל התרבות העירוני.

צילום: קובי קואנקס

זו השנה השלישית שעיריית בת ים תעניק את האותות. להגשת מועמדות לאות יקיר או יקירת העיר נדרשים המועמדים להיות בני 30 ומעלה, המתגוררים בבת ים לפחות 10 שנים או תושבי מדינת ישראל אשר התגוררו בבת ים לפחות 20 שנה, עוסקים בפעילות למען החברה והקהילה במשך 5 שנים לפחות, ומי שהתבלטו בעשייה למען החברה והקהילה, שלא למתטרות רווח. כל זאת בתחום תרבות, אמנות, חינוך, רווחה, סביבה, תעשיה, מדע, ספורט ועוד.

להגשת מועמדות לאות פרח העיר נדרשים המועמדים להיות בני 10-29, המתגוררים בבת ים לפחות 3 שנים, עוסקים בפעילות למען החברה והקהילה ב-3 השנים האחרונות לפחות, פעלו באופן ראוי לציון ויוצא דופן לטובת העיר או תושביה, בתחומי חברה, אמנות, תרבות ומדע, במסגרת בית ספרית, תנועת נוער או כל ארגון אחר.

ניתן להגיש המלצות עד ל- 1.3.19. הקריטריונים המלאים וההגשת המלצות באתר עיריית בת ים, או באגף התרבות, החשמונאים 27 (קומה ב') בת ים, התרבות - לידי דורית הראבן | דוא"ל:  dorit-h@bat-yam.muni.il  | טלפון: ‎03-5556369. 

ניתן גם למסור המלצות ידנית במרכז הצעירים, רחוב רהב 7 קומת קרקע.