חולדה בגן. "הגינה פשוט מטונפת" | צילום: מהסרטון

יתושים, זבובים וזבל: תושבי רחוב דניאל בבת ים מלינים על לכלוך המוביל למזיקים בגינת השעשועים.

"הבת שלי אוהבת לשחק בגינה עם חברים מהגן ואני שמח על כך, כי כמה אפשר לשבת בבית מול המסכים" שיתף תושב הרחוב והוסיף כי הבעיה היא "שהגינה פשוט מטונפת. יש בה מלא יתושים וברחשים והבת שלי לא פעם חזרה עקוצה בידיים וברגליים, כבר עדיף שתישאר בבית".

התושבים באזור הביעו אכזבה ממראה הגינה: "חבל שהגינה ניראת כה מוזנחת. היא מלאת עלים ומזיקים. זו בסך הכל גינה די חדשה ומבלים בה יום- יום הרבה ילדים. לכן זה צורם לנו החוסר טיפוח שלה".

כל זה קטן לעומת דבריהם של המתלוננים. לאחרונה הם טוענים כי המצב אף החמיר והחלו לבלות בגינה בנוסף לילדים, חולדות ועכברים. "ירדתי עם בתי אחר הצהריים לגינה שתשתולל קצת ותוציא אנרגיות, חשכו עניי כאשר העכבר עבר לידי וליד המבלים בגינה. אני לא מבין לאן הולכים כספי המיסים שלנו, איפה אנחנו חיים, בשטחים? זה פשוט סכנת נפשות לבלות פה".

מעיריית בת ים נמסר: "עיריית בת ים משקיעה מאמצים רבים בשמירה על סביבה נקייה ובמיגור בעיית המזיקים במרחב הציבורי עקב העבודות להקמת הקו של הרכבת הקלה, וביצענו הדברה וניקיון מקיף בגינה.

"על מנת לצמצם את היקף התופעה הנהלת העיר הכפילה את תקציב ההדברה לעומת שנה קודמת, במקביל אנו קוראים לתושבים לשמור על ניקיון החצרות הפרטיות ולדאוג לתיקון פתחי ביובים פרטיים שבורים במרחב הפרטי".