תושבת בת ים הגישה תביעה נגד השכנה שמתגוררת בדירה ממול. לדבריה, הכלב שלה היה יוצא מהבית ולועס נעליים שהיו מונחות בכניסה לביתה, וביניהן גם נעליים יוקרתיות.

הנעל היתה קרועה ורטובה המחשה: shutterstock

לדברי האישה, המתגוררת במרכז בת ים, בשל ימי החורף הגשומים, היא ובני ביתה נהגו להניח את הנעליים שלהם בכניסה לבית ולא להכניס אותן פנימה, זאת כדי לייבש אותן ולא להכניס את הרטיבות פנימה אלא תוך הבית.

כך היא נהגה פעמים רבות עד שיום אחד היא קמה בבוקר והבחינה כי זוג הנעליים של בנה הקטן, שנרכשו במאות שקלים, היו מלאות חורים וקרועות בחלקן האחורי. לטענתה, היא לא הבינה כיצד קרה הדבר והניחה כי מדובר באנשים תמוהים שהגיעו לבניין והחליטו לגרום נזק.

למחרת, כך היא טוענת, מוקדם בבוקר היא פתחה את דלת הבית כדי לצאת ולהשליך את שקית האשפה ולהפתעתה היא גילתה את הכלב של השכנה שמתגוררת מולה כשהוא מחזיק בפיו נעל עקב שלה, מזוג שעלה לה למעלה מ־1,000 שקל. נעל העקב היתה קרועה ורטובה כשכל החלק הקדמי היה לעוס ומלא חורים.

זוג נעליים נוסף, הפעם של הבעל, הושחתו, אולם הפעם מבחינת אם הבית לא היה ספק מי אחראי לנזק. בשלב זה פנתה האישה אל שכנתה ודרשה ממנה לקבל פיצוי על הנזק שנגרם לה, אך השכנה בתגובה אמרה שאין לה כל אחריות על כך והבעיה היא שלה ושל משפחתה שהניחו את הנעליים בכניסה לדירה.

בעקבות זאת פנתה האישה לבית משפט והגישה תביעה על סך של 2,000 שקלי כפיצוי על הנזקים שנגרמו לה ולמשפחתה על ידי הכלב של השכנה.