תמונה: pixabay

-

הבוקר התקבלה הידיעה על מותו של הרב גד כהן מהתקף לב. בזמן ששהה בסוכה. 

לרב כהן היו תלמידים רבים בעיר והם הביעו הבוקר אבל כבד ומסרו:
"בעיצומו של יום הושענא רבא מסר הרב גד כהן זצ"ל את נשמתו לשמיים, הרב היה ממגידי השיעורים הראשון בבת ים מזה 30 שנה, כשהעיר בת ים היתה בראשית דרכה. תלמיד של מורנו הרב יוסף בר שלום זצ"ל. שנותיו האחרונות של הרב לא היו קלות בריאותית, אך הוא זכה ונפטר ביום הושענא רבא יום בו מנקים ומזככים את האדם".

הלוויתו תתקיים היום (ד') בשעה 14:00 בבית העלמין בחולון.

אחד מתלמידיו, תושב העיר, עמוס מימון מספר על הרב:  "הוא נפטר במהלך לימוד ליל הושענא רבא בסוכה של בית הכנסת ברח ירושלים פינת העצמאות כוחות החירום של מד"א ואיחוד הצלה הגיעו לזירה והתחילו בפעולות החייאה.
בעבר היה אחד ממגידי השיעור הראשונים בעיר, והעביר שיעורים במספר מוקדים בעיר. השיעור הראשון והגדול היה בבית הכנסת אור ישראל ברחוב גבעתי. הייתה לו קהילה קטנה של חוזרים בתשובה. שטופחה אצלו עד שכל אחד מהם הפך למגיד שיעור בעיר ומחוצה לה. הוא היה איש יקר שהקדיש עצמו לקהילה יותר מהרגיל. הרבה רבנים בעיר חייבים לו הכרת הטוב. אני למדתי בשיעורים שהיה דואג לילדים בבית הכנסת,
הייתי מקנא בצעירותי מהחשק בלימוד תורה שלו. תלמידיו היו חילונים שהוא עזר להם לחזור בתשובה מאהבה. לימד אותם במסירות בשעות לא שעות כדי שלא יפריע לעבודה שלהם, ונתן להם כלים כך שבסופו של דבר הם הקימו קהילות לבד. יהי זכרו ברוך".