השיג את מבוקשו: מאבטחי בית חולים "אברבנאל" בבת ים כבר רגילים לכך שאנשים מגיעים לשערי המקום ומבקשים שיאפשרו להם להיכנס לצורך בדיקה. לדבריהם, זה קורה לפחות אחת לחודש, אך בשבת שעברה הסתיים הביקור הלא מתוכנן בצורה לא נעימה.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

תושב העיר בן 42 הגיע בצהריים לשערי בית החולים ואמר למאבטחים שהוא זקוק לטיפול פסיכיאטרי דחוף. מכיוון שלא נשא על גופו כל מסמך המעיד על הפנייתו לבדיקה, הוא התבקש לעזוב.

האיש התרחק מעט, ואז שלף מכיסו סכין, פנה לעבר המאבטחים המופתעים וחתך את פרקי ידיו. בעודם מנסים להשתלט עליו, החל להשתולל ואיים לדקור אותם אם לא יאפשרו לו להיכנס בשערי בית החולים.

מאחר שהאיש דימם והיה אחוז אמוק, התקשו המאבטחים להשתלט עליו, וכאשר הצליחו לשחרר את הסכין מידיו, לאחר דקות של מאבק, איים כי אם לא ייענו לבקשתו ישוב לביתו, ידקור את ילדיו הקטנים ויתאבד.

שוטרי סיור שהוזעקו למקום עיכבו את האיש לבירור. לאחר שהתגלה שהחתכים שבידיו אינם חמורים וכי הוא אינו זקוק לטיפול רפואי דחוף, נעצר לחקירה. בחקירתו המשיך להתעקש כי הוא זקוק לטיפול פסיכיאטרי, אך לא ידע להסביר מדוע.

ביום ראשון השבוע הוא הובא בפני שופט בית משפט השלום בראשון לציון ומעצרו הוארך ביומיים. בכוונת המשטרה לבקש לשלוח את האיש - להסתכלות פסיכיאטרית.