אוספת הורים: כשאיש היי-טק מהאזור, נישא לחברתו לחיים, היא הייתה מורה בלונדינית ומתוקה שהקסימה אותו ביכולות הריקוד שלה. לאחר ארבע שנות נישואים מאושרות הוא הבחין כי היא מתנהגת בצורה חשודה. היא נהגה לקחת את הטלפון הנייד שלה לכל מקום, ולריב איתו בכל פעם שהביע עניין בלוח הזמנים שלה. הבעל החליט לבדוק את חשבון המייל והפייסבוק שלה, והופתע לגלות מכתבי אהבה שנכתבו לאשתו מחשבונות לא מזוהים.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"
הגננת מצאה זמן לתנות אהבים דווקא בגן
מכיוון שלא הצליח לגלות את מקור המכתבים הוא פנה למשרד "רום חקירות בע"מ" וביקש לדעת אם אשתו מסתפקת ברומן וירטואלי או שמא היא בוגדת בו גם מחוץ לעולם האינטרנט.

החוקרים רונן ואנונו ודרור עדוי עקבו אחריה למקום עבודתה, בית ספר יסודי הסמוך למקום מגוריה. בבית הספר היא התנהגה כרגיל ומיהרה לשוב לביתה ולבעלה. מכיוון שהייתה רקדנית סלונית מצטיינת, היא הקפידה לרקוד שלוש פעמים בשבוע במועדון ריקודים בעיר. בן זוגה, שלא הביע כל עניין בתחביב של אשתו, היה משוכנע כי שם ימצאו החוקרים את המאהב המסתורי.

במועדון צילמו ואנונו ועדוי את אשתו והתרשמו מצעדי הריקוד החינניים שלה, מבלי לגלות כל דבר חשוד. אך עד מהרה הסתבר כי רק בסופו של ערב ריקודים ארוך מתחילה החגיגה האמיתית. בסיום חוג הריקודים אסף אותה גבר זר מהמועדון, הם נסעו למלונית ושם שהו עד השעות הקטנות של הלילה.

לפני שיסיימו את המעקב, רצו ואנונו ועדוי להשיג עוד הוכחות לבגידת האישה ולאסוף חומר על בן זוגה המסתורי,ולכן עקבו אחריה לחוג גם למחרת. להפתעתם, הפעם אסף אותה גבר זר אחר ולקח אותה לצימר ביישוב סמוך, ושוב שבה הרקדנית העסוקה לביתה בשעה מאוחרת.

בחקירה שערכו ואנונו ועדוי התגלה כי המורה המאורגנת דאגה ללוח זמנים מסודר: לכל גבר היה יום קבוע, וכך נוצר מצב שגם כל אחד ממאהביה לא ידע על קיומו של האחר. החוקרים תשאלו מקורבים לאישה, ולהפתעתם גילו כי לשני הגברים היה הרבה מהמשותף.

שניהם היו בשנות השלושים לחייהם, נשואים עם ילדים. אך הנתון המשותף המעניין ביותר היה שלשניהם יש ילדים בבית ספר יסודי שהיא הייתה מחנכת הכיתה שלהם. התברר כי המורה המסורה העניקה שיעורים פרטיים לאבות של תלמידים מכיתתה, מאחורי גבו של בעלה.

ואנונו ועדוי הציגו בפני הבעל את הממצאים המפתיעים, והוא החליט לעזוב את ביתו עוד באותו היום. הבעל המאוכזב פתח בהליכי גירושים ועדיין מתלבט אם לחשוף את המידע בפני מעסיקיה של אשתו הבוגדנית.