עבריין מין ספיישל: נהג מונית בן 65 מגבעתיים, בעל עבר פלילי בתחום עבירות המין, נעצר בשבוע שעבר בחשד לביצוע מעשים מגונים בארבע נערות בנות 16 מבת ים. המקרה אירע בעת שהנהג הסיע את הנערות מבילוי לילי בתל אביב לבתיהן בבת ים.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

על פי החשד, כבר מתחילת הנסיעה הנהג שלח את ידיו וליטף את רגליהן של שלוש מהנערות, שלבשו חצאיות מיני וישבו במושב האחורי של המונית. לטענת השלוש, הן ביקשו ממנו לחדול ממעשיו, אך הוא סירב להיענות לבקשתן. כאשר נשאלו מדוע לא ירדו מהמונית בעת שהחל להטרידן, סיפרו כי מיהרו להגיע לביתן.

בשלב מסוים ירדו מהמונית הנערות שישבו במושב האחורי וחברתן, שישבה לצידו של הנהג, המשיכה עימו בנסיעה עד לשכונת מגוריה. לדבריה, מיד לאחר שחברותיה יצאו מהמונית, החל הנהג ללטף אך רגליה ולגעת באיברים שונים בגופה. לטענת הנערה, היא ביקשה ממנו שלא ייגע בה והדפה את ידיו מגופה.

בבוקר המחרת הגיעו הנערות להגיש תלונה נגד הנהג בתחנת משטרת בת ים. בתחילת השבוע, לאחר שקיבלו מהנערות את מספר הרישוי של הרכב, אותר נהג המונית ועוכב לחקירה. בחקירתו הוא אישר שאכו הסיע את הנערות במונית שלו, אך הכחיש בכל תוקף את טענותיהן.

לאחר שהתברר כי ביצע בעבר עבירות מין, הנהג נעצר. לדברי ראש משרד חקירות במרחב איילון, רפ"ק אילן מידן, בימים הקרובים יוגש כתב אישום נגדו.