הראייה המפלילה: תושב בת ים, בעל דוכן בשוק ראש העין, נפל קורבן לשוד בידי שני צעירים בני 25 ו־32 מהעיר בעת ששב לביתו. השניים שדדו ממנו את מלוא הפדיון היומי, 4,000 שקל.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

בעל דוכן הירקות לא שיער בנפשו שיום עבודה שגרתי יסתיים בצורה כואבת, כלכלית ופיזית כאחד. כשהגיע בשעות אחר הצהריים של יום רביעי לחדר המדרגות של בניין מגוריו הבחין בשני גברים, שאינם מוכרים לו, עומדים בכניסה ומשוחחים ביניהם. למרות שהתנהגותם עוררה את חשדו, התעלם מהם האיש ועלה במדרגות אל עבר דירתו. הוא פתח את דלת הדירה ובדיוק בשנייה בה נכנס לדירה, הרגיש חבטה עזה בגבו.

כשהסתובב, הבחין בשני הגברים שעמדו בחדר המדרגות. הם הניחו מגבת על פניו, היכו אותו וגררו אותו לחדר השינה, שם חבטו בכל חלקי גופו. במהלך התקיפה, כך סיפר האיש, אף הניחו השניים כרית על פניו, ניסו לחנוק אותו והיכו אותו באגרופים. בעודו שרוע על המיטה, הוציאו השניים מכיסו את הכסף המזומן ונמלטו מהדירה בריצה.

חוקרי מרחב איילון שהגיעו לדירה לקחו את המגבת ששימשה את השודדים. המגבת נשלחה למטה הארצי לבדיקת די.אן.איי ולפני מספר ימים התבשרו החוקרים כי נמצאו עליה סימני די.אן.איי של צעיר תושב בת ים.

הצעיר נעצר לחקירה, הודה כי הוא מכיר את המתלונן מעבודתו בשוק, אך הכחיש כי היה מעורב בשוד האלים. הוא נעצר ובימים הקרובים ינסו לאתר את החשוד השני בביצוע המעשה.