לא נאה השכנה בעיניה: נערת ליווי בת 33 מבת ים, המתגוררת במלון הדירות "קולוני ביץ'" שעל חוף הים, שם היא מארחת את לקוחותיה, עמדה בסוף השבוע שעבר במרכזו של עימות אלים בו היו מעורבים לקוחותיה ושכנתה. רק לאחר ששוטרי מרחב איילון הגיעו למקום, הושב הסדר על כנו.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

על פי חומר החקירה שבידי המשטרה, בשעות הערב המוקדמות של השבת שעברה ישבו במסדרון שמחוץ לדירתה של הצעירה מספר גברים והמתינו לתורם. בשל העיכוב בכניסה והעובדה שתור הממתינים במקום התארך החלו להתווכח בקול רם, ודיירת המתגוררת בסמוך יצאה אל המסדרון וביקשה לשמור על השקט.

הגברים סירבו להיענות לבקשתה ובמקום התפתח עימות מילולי קולני. הצעירה הבחינה במתרחש, יצאה מהדירה, והחלה, כך על פי החשד, לקלל את הדיירת. בתוך שניות הפך העימות המילולי לפיזי, ולטענת הדיירת הצעירה חבטה בפניה בחוזקה, ואיימה עליה ש"אם לא תסתמי את הפה ותפגעי לי בפרנסה, אדאג שאנשים יסגרו איתך חשבון".

העימות החריף נפסק רק עם הגעת השוטרים שהוזעקו למקום על ידי אחד הדיירים. לאחר שהשוטרים הגיעו ופיזרו את הלקוחות המתוסכלים, נלקחה הצעירה לחקירה. היא הכחישה כי פגעה בדיירת, אך מאוחר יותר הכשילה עצמה כאשר ציינה בפני החוקרים: "יש לשכנה מזל שעצרו אותי, אחרת הייתי פוגעת בה". היא נעצרה ובימים הקרובים יוחלט אילו צעדים יינקטו כנגדה.