ספיישל לתחנת המשטרה: צעיר (28) מבת-ים, שלא הצליח לשלוט בעצביו, ביצע עבירת תקיפה חמורה. אלא שלרוע מזלו ובגלל בחירה לא מוצלחת של מקום ביצוע העבירה, מעברו השני של הכביש בו ממוקמת תחנת המשטרה העירונית, הוא נתפס מיד, בעודו מכה אזרחים תמימים.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

מה שהעלה את חמתו של הצעיר הייתה מוזיקה שלדעתו נוגנה בעוצמה גבוהה מדי בתוך מונית שחנתה ברחוב רזיאל בעיר, בסמוך לתחנת מוניות מקומית, הממוקמת מול רחבת הכניסה לתחנת המשטרה.

הצעיר, שחלף במקום במקרה, בשעת צהריים מאוחרת של יום שבת שעבר, ניגש אל הסדרן שישב בחדר השליטה של תחנת המוניות וביקש ממנו לדאוג שנהג המונית ממנה בוקעת המוזיקה ינמיך את עוצמתה.

הסדרן הבטיח לעובר האורח המוטרד לטפל בנושא, אך הצעיר חסר הסבלנות סירב לעזוב את המקום עד שעוצמת המוזיקה תונמך והחל לקלל את הסדרן, שיצא לעברו.

ברגע שנעמד לצידו, החל הצעיר לתקוף את הסדרן, נכה באחת מרגליו, וחבט בו במכות אגרוף. הסדרן נפל על הרצפה, אך הצעיר לא חדל ממעשיו והמשיך להכותו, תוך שהוא בועט בכל חלקי גופו.

נהג מונית ששהה בקרבת מקום הבחין בהתרחשות האלימה, ניסה להושיט יד לעזרת הסדרן, אך זכה גם הוא להרגיש את נחת זרועו של הצעיר המשתולל, שחבט בנהג באגרופים.

בשלב זה, כשצעקות רמות נשמעו מרחבת תחנת המוניות, הבחינו במתרחש שוטרי סיור של משטרת מרחב איילון, ששהו באותה העת בתחנת המשטרה וחצו את הכביש המפריד בין שתי התחנות בריצה.

הם השתלטו במהירות על הצעיר המשתולל, אזקו את ידיו והובילו אותו אל תחנת המשטרה. לאחר שהסדיר את נשימתו, ניסה הצעיר להסביר לשוטרים מה גרם לו לנקוט באלימות, אולם עד מהרה הבינו השוטרים כי האיש העומד מולם לוקה בנפשו. הוא נעצר להמשך חקירתו.