עם כאלה חברים: "אוהב וחולה עלייך מאד והרבה, נשמה שלי... אני חולה עלייך וייעשה הכל בשבילך, רק שיהיה לך טוב... תמיד אוהב אותך וחושב עלייך תמיד". מילים אלה הועברו במסרונים על ידי בן 51 מבת ים, לילדה בת 13, בתם של חבריו של האיש.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

במקביל להגשת כתב אישום חמור נגדו בגין ביצוע מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, הוארך מעצרו עד תום ההליכים גם בשל ביצוע מעשים מגונים בנערה בת 16, בתם של חברים משותפים אחרים. במהלך הדיון במקרה של בת ה־13, הוא טען להגנתו: "התנהגתי אליה כמו אבא".

כתב האישום החמור במיוחד מתאר את מערכת היחסים הבלתי נתפסת שכפה הנאשם על בנותיהן של חבריו לחיים, במהלך טיולים משפחתיים משותפים. כך בטיול לכנרת, בספטמבר האחרון, ניצל רגעים ספורים בהם שהו לבד, חשף את איבר מינו בפני הילדה בת ה־13, נטל את ידה והכניס אותה מתחת לבגד הים שלו ודרש ממנה שתביא אותו לידי סיפוק. היא סרבה והוא דרש ממנה שלא לספר על המקרה להוריה, תוך כדי הוא מחייב אותה להישבע.

שבוע לאחר מכן, התארחה משפחתה של הקורבן בביתו, וגם שם, בעת שישנה במיטתה בחדר האורחים, שב על מעלליו מהחופשה המשותפת בכנרת.

מעשיו הופנו גם כלפי נערה אחרת, בת 16, אף היא בתם של חברים משותפים. בטיול משפחות בבית הארחה בצפון הארץ, ניגש אליה בשלוש לפנות בוקר וביקש ממנה שתבצע בו מין אוראלי. הנערה סרבה ועזבה את המקום.

קשרי הידידות בין משפחת הנאשם למשפחת הקורבנות, הובילו את האיש ואת הנערה בת ה־16 למפגש כפוי נוסף, שבמהלכו ניסה לבצע שוב את זממו.

בעת שמשפחתה התארחה אצלו, ניצל הנאשם שהייה משותפת שלו עם הנערה בשעת לילה במטבח ביתו ודרש ממנה לחכך את ידה באיבר מינו. הוא, כך נטען, הצליח לבצע את זממו לאחר שפיתה אותה באמצעות עגילים שקנה לה, אך לא הסתפק בכך. גם בשעת בוקר מוקדמת הוא דרש ממנה להביאו לסיפוק בסלון ביתו.

מעלליו המיניים של מי שהגדיר עצמו כ"חבר משפחה" נמשכו גם כאשר הנערה עשתה את דרכה לחדר האשפה להשליך את פסולת סעודת ליל השבת. על פי כתב האישום, במסווה של הצעת ליווי, הוא ניסה לנשקה בכוח.

לדברי הצעירה, במשך כל התקופה הנאשם הפעיל עליה לחץ ואיומים, שלא תספר למשטרה על מעלליו, ואף רכש עבורה מתנות רבות ואמר לה שהוא אוהב אותה. למרות איומיו הבלתי פוסקים, החליטה הקטינה לפנות לבסוף למשטרה, ואף סיפרה לנאשם על כוונותיה. הוא ביקש ממנה לא לעשות זאת והסביר: "זה יהרוס לי את החיים".

החשוד במעשים נעצר כאשר לפני כשבועיים, בנוכחות שוטרים, התקשרה אליו הנערה וחשפה בפניו שהיא עומדת להגיש נגדו תלונה. בתגובה לכך הוא הטיח בה שהיא זו שהביאה אותו למצב הזה, ואם תתלונן הוא יישב בכלא וילדיו ייפגעו.

בבקשה למעצר עד תום ההליכים, טענה הפרקליטות כי הנאשם מסוכן לציבור והדגישה את העובדה שבמהלך התקופה הוא היה בקשר מיני עם קטינה נוספת בת 17 וחצי, ואף ממנה ביקש כי תחשוף את שדיה בפניו באמצעות מצלמת סקייפ באינטרנט. לכן, טוענת הפרקליטות, מעשיו מעידים כי הוא אינו שולט בדחפיו המיניים, ושחרורו עלול לסכן קטינות רבות שיבואו עימו במגע.

מעצרו של הנאשם, כאמור, הוארך עד תום ההליכים, ולצד האשמתו בביצוע מעשים בקטינות, הוא מואשם בהדחה בחקירה.