השתבשה לו הקליטה: צעיר בן 28 מבת-ים עשה הכל כדי לקבל סם מריחואנה דווקא משוטרים בתחנת המשטרה המקומית. בסופו של המפגש ההזוי למדי הוא נשלח להסתכלות בבית החולים 'אברבנאל' בעיר.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

בשעות אחר הצהריים של יום שישי שעבר נכנס הצעיר לתחנת המשטרה ברחוב רזיאל בעיר והחל להשתולל ולצעוק. הוא ניגש אל עמדת היומנאי והמשיך בהתנהגותו החריגה. היומנאי, שחשד כי האיש הניצב מולו לוקה בנפשו, ביקש ממנו לעזוב לאלתר את התחנה.

האיש סרב להישמע לבקשתו, וזה נאלץ להראות לו את הדרך אל מחוץ למתחם הכניסה לתחנה. היומנאי, שחשב שהסיפור המוזר כבר מאחוריו, הופתע לראות את הצעיר שסילק מספר דקות קודם לכן שב לתחנה ובידיו אבן גדולה.

לפני שהשוטר הספיק להבין מה קורה השליך האיש את האבן אל עבר דלת הזכוכית שבכניסה לתחנה, אשר התנפצה לרסיסים.

שוטרי סיור ששהו במקום זינקו מייד לעבר הגבר ועצרו אותו. לאחר מספר דקות, כאשר התאושש ונרגע, הועבר התוקף לחקירה, במהלכה התבקש להסביר מדוע השליך את האבן על דלת התחנה.

בתשובה לשאלת החוקרים סיפק החשוד תשובה שאפילו ותיקי החוקרים לא זוכרים כמותה. "המטוסים בשמיים והלוויינים של חברת התקשורת 'יס' משבשים את מוחי באופן קבוע, ולכן אני זקוק למריחואנה רפואית", הוא טען.

כאשר נשאל מדוע הגיע דווקא לתחנת המשטרה, השיב: "אני יודע שיש אצלכם סמים וחשבתי שאוכל לקבל כאן קצת בשבילי". בשלב זה הבין החוקר התורן כי הערכתו הראשונית של היומנאי בדבר כשירותו הנפשית של הגבר אינה משוללת כל יסוד.

האיש נעצר והועבר לבדיקה פסיכיאטרית בבית החולים 'אברבנאל'.